Wednesday, July 24, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Bling Ring: zobacz pięć stylizacji inspirowanych filmem!

Bling Ring: zobacz pięć stylizacji inspirowanych filmem!

Film o gwiazdach i z gwiazdami. W dodatku oparty na faktach. Nic więc dziwnego, że nowy obraz Sofii Coppoli opowiadający o grupie dość cynicznych nastolatków, która okradała domy znanych hollywoodzkich celebrytów, jest jednym z najgorętszych

Film o gwiazdach i z gwiazdami. W dodatku oparty na faktach. Nic więc dziwnego, że nowy obraz Sofii Coppoli opowiadający o grupie dość cynicznych nastolatków, która okradała domy znanych hollywoodzkich celebrytów, jest jednym z najgorętszych filmów tego tygodnia, na który z pewnością warto się wybrać do kina.

Bling Ring: pięć stylizacji inspirowanych filmem!

Zdjęcie 1 z 6

Bling Ring / fot. materiał prasowy

Nick Prugo, Rachel Lee, Alexis Neiers, Diana Tamayo i Courtney Ames, którzy zasłynęli z włamań do posiadłości Paris Hilton, Audriny Patridge, Lindsay Lohan czy Orlando Blooma, dzięki filmowi Coppoli mają swoje 5 minut, które również i my postanowiliśmy wykorzystać. Właśnie dlatego przedstawiamy Wam pięć stylizacji inspirowanych członkami Bling Ringu, granymi w filmie m.in. przez Emmę Watson, Katie Chang i Taissę Farmigę. Która z nich podoba Wam się najbardziej?

[Not a valid template]

 Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ