Tuesday, June 18, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Meble i akcesoria  / Blaty drewniane – gdzie je zamówić i jakie drewno wybrać?

Blaty drewniane – gdzie je zamówić i jakie drewno wybrać?

Efektowne jak żadne inne

Blaty drewniane

fot. FollowTheFlow / Adobe Stock

Drewniane blaty są chętnie wybierane zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych kuchni, łazienek, a nawet przestrzeni biurowych. Przed złożeniem zamówienia warto przeanalizować kilka kwestii, np. rodzaj wykorzystanego drewna. Chcesz dowiedzieć się, jak wybrać idealne blaty drewniane do swojej nieruchomości? Sprawdź poniższy poradnik

 

Zanim złożysz indywidualne zamówienie na blat, sprawdź, jakie są dostępne opcje materiałowe, maksymalne gabaryty blatu oraz ceny przygotowania gotowego wyrobu do montażu. Wysokiej klasy blaty drewniane możesz zamówić w firmie Stolarnia Łobzów, gdzie zespół wykwalifikowanych stolarzy dba o najwyższą jakość wytwarzanych blatów. Zobacz konfigurator drewnianych blatów na stronie Stolarni Łobzów: https://stolarnialobzow.pl/parapety-i-blaty/blaty-konfigurator/

Jak skonfigurować zamówienie na drewniany blat? Krok po kroku

Proces składania zamówienia na drewniane blaty wytwarzane na indywidualne zamówienie klienta nie jest skomplikowany. Zobacz, jak to działa na przykładzie Stolarni Łobzów. Konfigurator online poprowadzi Cię krok po kroku aż do finalizacji zamówienia.

 

1. Najpierw podaj swoje dane adresowe i ustal sposób dostawy gotowego blatu drewnianego.
2. Wybierz materiał wykonania: dąb naturalny, buk, jesion, sosna, orzech.
3. Określ sposób wykończenia powierzchni blatu: bez malowania, lakier bezbarwny, olejowanie, bejca lub wykończenie specjalne.
4. Ustal, jak mocno zaokrąglone będą narożniki blatu.
5. Podaj wymiary blatu, który chcesz zamontować w swoim domu lub w biurze. Niezbędna jest długość, szerokość i grubość blatu.

 

Na koniec dodaj tylko swoje uwagi i złóż zamówienie. Specjaliści z firmy Stolarnia Łobzów po przeanalizowaniu parametrów zamówienia przygotują dokładną wycenę i przedstawią koszty do akceptacji przez klienta.

Blaty drewniane – idealne na stół, blat kuchenny, a nawet łazienkowy

Wysokiej klasy drewniane blaty można zamontować praktycznie wszędzie tam, gdzie liczy się stabilna i wytrzymała powierzchnia użytkowa. Blaty z naturalnego drewna połączone z lakierem lub lakierobejcą są świetnym wyborem do nieruchomości urządzonych w stylu rustykalnym, klasycznym oraz skandynawskim. Jeśli chcesz urządzić swoją łazienkę tak, aby była spełnieniem marzeń wszystkich domowników, koniecznie zastanów się nad zamówieniem drewnianego blatu w firmie Stolarnia Łobzów. To gwarancja wysokiej jakości materiałów, wytrzymałości gotowego wyrobu oraz nienagannego designu.

Ile kosztują blaty drewniane na zamówienie?

Jednostkowa cena blatu drewnianego na zamówienie jest uzależniona przede wszystkim od takich parametrów, jak: powierzchnia użytkowa, grubość, rodzaj wykorzystanego drewna, sposób wykończenia blatu. Dopiero po ustaleniu dokładnych parametrów dla gotowego wyrobu zakład stolarski jest w stanie przedstawić dokładną wycenę jego wykonania.

 

Jeśli zależy Ci na perfekcyjnej jakości adekwatnej do ceny, koniecznie postaw na blaty drewniane od Stolarni Łobzów. Gwarantujemy, że nie pożałujesz złożonego zamówienia, a wykonany blat będzie imponujący pod każdym względem.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ