Monday, February 26, 2024
Home / PARTNER MK  / Biżuteria z osobistym przekazem

Biżuteria z osobistym przekazem

Szukasz inspiracji na prezent? Podpowiadamy pomysł, który każdemu sprawi przyjemność

SREBRNY NASZYJNIK 55-65 CM JASNY ROD, ZAPIĘCIE ŻÓŁTE ZŁOTO, OGNIWO 4X3 MM / fot.materiały prasowe

Piękne wspomnienia powinniśmy zachowywać nie tylko w pamięci. Pokażmy je światu! Osiemnastka, obrona magisterki, pojawienie się nowego członka rodziny…
Takie wydarzenia należy odpowiednio uczcić, ale też warto mieć przy sobie coś, co nam o nich przypomni. Charmsy, czyli zawieszki do bransolet, naszyjników i kolczyków mogą stać się symbolami, które wywołają z pamięci najlepsze wspomnienia. Jeżeli szukasz inspiracji na oryginalny prezent (być może dla siebie), podpowiadamy: biżuteria personalizowana

SREBRNY NASZYJNIK 55-65 CM JASNY ROD, ZAPIĘCIE ŻÓŁTE ZŁOTO, OGNIWO 4X3 MM / fot.materiały prasowe

Co odróżnia personalizowaną biżuterię od tradycyjnej? Ta pierwsza pozwala na wyrażenie siebie lub swoich uczuć w formie przeróżnych kształtów srebrnych blaszek, które niosą za sobą unikalne znaczenie. Która kobieta nie ucieszyłaby się ze złotego serduszka z wygrawerowaną datą pierwszego pocałunku, o której wiecie tylko ty i twój narzeczony? Bo o wyjątkowość tu chodzi. Biżuteria spersonalizowana daje nam pewność, że to co mamy jest jedyne na świecie i niesie ze sobą szczególną wiadomość.

Zawieszki i kryształki SWAROVSKIEGO (na zdjęciu) do bransolet, naszyjników (na zdjęciu) i kolczyków pozwalają również na stworzenie unikalnej kreacji, która podkreśla nasz charakter i osobowość. Możemy je wymieniać i przestawiać – zawsze wedle własnego uznania. Dzięki tej prostej zmianie nasza biżuteria nabiera zupełnie innego charakteru i dopasowuje się do okazji, naszego humoru i stylizacji. Wystarczy delikatny łańcuszek i możemy zaczynać komponowanie własnej biżuterii. Co więcej, charmsy mogą stać się częścią miłego rytuału. Każdy sukces, każda ważna okazja może stać się pretekstem do obdarowania siebie lub kogoś kolejną zawieszką. Chyba nie ma lepszego prezentu.
Przy zakupie tego rodzaju biżuterii warto zwracać uwagę na renomę firmy jubilerskiej. To nie sieciówki, a rodzime firmy dadzą nam pewność, co do niepowtarzalności wzorów i projektów. Biżuteria GIORRE od polskich jubilerów gwarantuje najwyższą jakość i precyzję wykonania każdego elementu. Blaszki dostępne są w kilku opcjach pokrycia galwanicznego. Do wyboru mamy zatem złocone warstwą 18k złota w tonacji różowej i żółtej lub rodowane. Rodowanie czyni biżuterię jasnosrebrzystą. Jest ona odporna na czernienie, a my mamy pewność, że prezent pozostanie z nami lub z bliską osobą w doskonałej formie na długo.

CHARMS Z GRAWEREM, TRÓJKĄT, SREBRO 925, ROD LUB ZŁOTO

Czym kierować się przy komponowaniu biżuterii? Wyłącznie własną fantazją! Zestawienie łabędzia z grawerowanym trójkątem z pewnością przyciągnie spojrzenia. Wśród wzorów charmsów najpopularniejsze są te, które nawiązują do natury i symboli. Wspomnienia pozostają z nami na długie lata. Warto zatem wybrać charmsy najwyższej jakości np. ze srebra próby 925.

CHARMS 38, ŁABĘDŹ ORIGAMI, SREBRO 925, ROD LUB ZŁOTO / fot. materiały prasowe

CHARMS 38, ŁABĘDŹ ORIGAMI, SREBRO 925, ROD LUB ZŁOTO / fot. materiały prasowe

Jest jeszcze coś, co sprawi, że nasza biżuteria stanie się wyjątkowa. Precyzyjnie wykonany i wyrazisty grawer. Dedykację zatopioną w biżuterii, dzięki nowoczesnej technologii, mamy szansę zobaczyć i zmodyfikować zanim ona powstanie. To my mamy decydujące słowo, co do kształtu, czcionki i formy grawerowania. Zawieszka z datą ślubu, spinki do mankietu z imieniem taty, a może słowo, które zawsze nas motywuje i pozytywnie nastraja? Lista pomysłów na oryginalny prezent może być bardzo długa.

KOLCZYKI RIVOLI, SWAROVSKI 1122 MM 10, SREBRO 925, ROD LUB ZŁOTO / fot. materiały prasowe

GIORRE jest polską marką jubilerską, której tradycje sięgają 1987 roku. Każdy element biżuterii wykonany jest z największą starannością o najmniejsze szczegóły. Firma tworzy autorskie projekty, personalizowane srebrne blaszki i zawieszki z ekskluzywnymi kamieniami SWAROVSKY CRYSTALS, które w połączeniu z oryginalnymi splotami łańcuchów tworzą coś absolutnie wyjątkowego. Motto marki brzmi „Express Yourself and Leave a Message”, co znaczy: wyraź siebie i pozostaw wiadomość. Zainspiruj się pomysłami na: http://pl.giorre.com

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ