Wednesday, July 17, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Podkreśl swoją indywidualność

Podkreśl swoją indywidualność

Zależy Ci na tym, żeby podkreślić swoją indywidualność, lubisz oryginalne dodatki, mamy coś idealnego dla Ciebie

MonEgo to autorska marka biżuterii tworzona z pasją i zaangażowaniem przez Katarzynę Stankiewicz. Powstała w marcu 2013r. jako owoc 15 lat poszukiwań w obszarze projektowania. MonEgo to wyraziste bransoletki i naszyjniki wykonywane ze skóry, drewna, lin żeglarskich i metali – między innymi aluminium i stali szlachetnej.

MonEgo podkreśl swoją indywidualność

Zdjęcie 1 z 8

fot. materiał prasowy

 

Katarzyna Stankiewicz jest projektantką i twórcą biżuterii. Inspiracji szuka w niezwykłych dla designu miejscach, takich jak sklepy z artykułami metalowymi, ze sprzętem myśliwskim czy żeglarskim. Czerpie więc z przedmiotów użytkowych, a nie ze sztuki – chce, by jej biżuteria była używana, czyli noszona – a nie tylko podziwiana. Stąd też dbałość o jej „użyteczność” – bransoletki i naszyjniki, wykonane z solidnych materiałów z zachowaniem najdrobniejszych nawet zasad konstrukcyjnych, mają się dobrze nosić a jednocześnie być uniwersalne – by biżuterii nie trzeba było podporządkowywać całej stylizacji.

Artystka na każdym etapie wykonuje prace własnoręcznie przy użyciu młotka, gwoździ, obcęg, kombinerek, noża termicznego do cięcia i grubej igły. Jest samoukiem. Umiejętności potrzebne przy produkcji biżuterii zdobywała, czerpiąc z wiedzy fachowców – na przykład metody klejenia podpowiadali jej eksperci z Zakładu Klejenia Akademii Rolniczej w Poznaniu – a także metodą prób i błędów, rozwijając i doskonaląc swoją technikę.

Pierwsze kolekcje powstawały z lin żeglarskich i siatki metalowej z domieszką tytanu. Projektantka nadal wykorzystuje te materiały w swoich projektach, łącząc je z innymi elementami. Biżuteria MonEgo to unikalne, niepowtarzalne wzory prezentowane w formie małych kolekcji.

[Not a valid template]

 

Obecnie dostępne są 4 kolekcje: ALU! Leather, ALU! UNISEX, 4Men, Wrap around. Ze względu na duże zainteresowanie klientów, planowane jest wznowienie kolekcji Titan a na sezon letni przygotowywana jest kolorowa kolekcja z lin żeglarskich oraz kolekcja dla mężczyzn.

Po więcej zapraszamy na www.monego.pl

Oceń artykuł
12 komentarzy
 • mejaqq 3 stycznia, 2020

  … [Trackback]

  […] Information to that Topic: miastokobiet.pl/bizuteria-mon-ego/ […]

 • 123Movies 10 marca, 2020

  I was rattling glad to find this web site on bing, just what I was looking for

 • Fmovies 10 marca, 2020

  Just when I heard his tune from the stage I feel anythings around me appear to vanish and I can fly with numerous stars on the sky to overlook every one of my feelings of trepidation which I endured.

 • Yesmovies 10 marca, 2020

  This is a very good tip particularly to those fresh to the blogosphere.Short but very accurate info… Many thanks for sharing this one.A must read article!my web blog

 • Solarmovie 10 marca, 2020

  I always appreciated your work, your creation is definitely unique. Great job.

 • Chăm soc da mặt hàng ngày 30 marca, 2020

  It looked down at the white dog. The dog was chewing on a bone. The cat jumped onto the dog. The dog kept chewing the bone.

 • Av Japanese 5 kwietnia, 2020

  Though i have learned about it but after read your articles, i just realized the amount of knowledge that i missed. Thank for your shared

 • Jav 5 kwietnia, 2020

  Another great topic to notice, loved it, thank for created such a great topic

 • Jav Hot 5 kwietnia, 2020

  WOW!! Can’t believe this, is this true? LOL. Is there any one have news about this topic? I would love to have some

 • Jav Uncensored 21 kwietnia, 2020

  Well! I have thrown my phone away, turned on computer, logged in and commented your article.LOL. This is so hilarious

 • Jav Streaming 21 kwietnia, 2020

  I were caught in same trouble too, your solution really good and fast than mine. Thank you

 • Jav Censored 21 kwietnia, 2020

  That’s true, i have same opinion with you about this. We should together figure this out

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ