Thursday, February 29, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Więcej niż biżuteria…

Więcej niż biżuteria…

Szukasz czegoś więcej niż zwykłej biżuterii? Lubisz subtelną elegancję? Potrzebujesz czegoś co podkreśli Twoją kobiecość?

Każda z Nas miewa gorsze chwile… szczególnie teraz, kiedy aura za oknem nie rozpieszcza. Brak sił, spadek motywacji, zachwiana wiara w swoje możliwości – jak temu zapobiec, co zrobić by nie zapominać o swoich celach, marzeniach, o swym blasku?

Minty dot

Jest na to bardzo subtelny i uroczy sposób, który sprawi radość i pozytywnie „nakręci”. Delikatna biżuteria Minty dot poza estetyczną przyjemnością niesie specjalne przesłanie, ma nam przypominać o tym, że jesteśmy silne, kobiece, twórcze, kreatywne, mądre, otwarte … że możemy naprawdę wiele .. jeśli nie wszystko.

Złota i srebrna biżuteria Minty dot stanowi idealny sposób na wyrażenie siebie, ale również w subtelny sposób podkreśla naszą kobiecość, nasz wyjątkowy blask.

Minty dot

7 symboli to kolekcja biżuterii, która kryje w sobie mnóstwo pozytywnych emocji. Każdy z symboli niesie specjalne przesłanie… to nie jest magiczna biżuteria, to siedem symboli, siedem naszych pragnień zamkniętych w delikatnej, szlachetnej biżuterii…wybierz to, czego pragniesz najbardziej.

Minty dot

Jesteś moją perełką! na Walentynki i nie tylko!
Naturalne perełka w niecodziennym wydaniu, jedna, jedyna dla wyjątkowej kobiety, dla każdej z nas.

My Wish – banieczka pełna marzeń
Pomyśl życzenie, zapisz je – wybierz kolor sznureczka i zawiąż supełek. Twoje życzenie zostanie zamknięte w szklanej banieczce – elemencie naszyjnika lub pierścionka, żebyś zawsze je mogła nosić przy sobie.

Minty dot

Łącz i baw się! Wybierz ulubione bransoletki i łącz je, masz nieograniczone możliwości.

Minty dot

Biżuteria dostępna jest na www.mintydot.pl oraz salonie Minty dot w Warszawie przy ulicy Brackiej 5 i w sieci salonów partnerskich Red Rubin

(mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ