Sunday, July 14, 2024
Home / Kuchnia  / Na Walentynki do Bistro no.5.

Na Walentynki do Bistro no.5.

Szukasz idealnego miejsca na spędzenie Walentynek? Chcesz dobrze zjeść, w przyjaznej i romantycznej atmosferze? W takim razie swoje kroki skieruj do Bistro no.5 i już dziś zarezerwuj stolik

Bistro no. 5

Dlaczego „no.5”? Ponieważ piątka jest symbolem zjednoczenia, centrum, harmonii i równowagi. Uważana jest za liczbę szczęśliwą, symbol potęgi Boga i człowieka. Jest to cyfra symbolizująca życie na łonie natury i jak twierdzą Chińczycy tam gdzie się ona pojawia tam szczęście jest blisko. I jakby tego wszystkiego było mało – z pewnością nie przeszkadza fakt, że również nasz lokal mieści się pod „piątką”! To również idealne miejsce na spędzenie Walentynek! 

Wizja, misja, wino…

W tworzeniu tego miejsca korzystaliśmy z wieloletnich doświadczeń w poszukiwaniu smaków, budowaniu relacji z ludźmi, projektowaniu niepowtarzalnych wnętrz, sposobie parzenia kawy, czy nawet dekorowaniu serwowanych przez nas dań. Po drodze odkryliśmy, że recepta na sukces tkwi w sumie wszystkich małych spraw. Dbałość o detale to nasza dewiza.

Bistro no.5 tworzą ludzie, którzy do nas przychodzą i którzy wciąż wracają, by spędzać miło czas przy kieliszku wina. Inspirując się francuskim bistro i włoskim aperitivo, przesiadując w otwartych ogródkach kawiarnianych na zachodzie Europy i ciesząc się hiszpańską radością życia, postawiliśmy sobie jeden bardzo ważny cel, wizję miejsca: przyciągać ludzi, oferując im przyjemną i niezobowiązującą atmosferę. Przychodząc do nas poczujesz się pewnie i bezpiecznie, w troskliwych rękach naszej obsługi oddasz się temu co najprzyjemniejsze – delektowaniu się głębią smaków i aromatów zakorkowanych w wielu butelkach, czekających jedynie aż je odkryjesz.

Celebrujmy chwilę

Chcielibyśmy, aby Bistro no.5 stało się synonimem hasła „kieliszek wina”. Wino do lunchu, do kolacji, do towarzystwa, dla przyjemności. Nasza kuchnia  jest „otwarta” i zaprasza wszystkich ciekawskich do przekonania się na własne oczy co i w jaki sposób ląduje na waszych talerzach… U nas hołdujemy zasadzie „3S” – świeżo, szybko, smacznie!

Bistro no.5 jest idealną propozycją dla wszystkich ceniących sobie klimat miejsca, smaczne, lekkie jedzenie, wino i przyjacielską atmosferę. Na to zawsze jest moda. Przekonaj się sam!

Jeśli szukasz idealnego miejsca na spędzenie Walentynek z ukochaną osobą, skieruj swoje kroki w stronę Bistro no.5. Przygotowaliśmy na ten dzień wyjątkową ofertę, aby wieczór ten był jedyny i niepowtarzalny.

W planach na tę okoliczność:

– niepowtarzalny nastrój i romantyczna oprawa muzyczna

– miła obsługa

– spécialité de la maison w wykonaniu naszego Szefa Kuchni, czyli romantyczny zestaw walentynkowy w romantycznej cenie 60zł: Bruschetta dla dwojga, Pasta Amore x2 , Mousse au chocolat x2 i dwa kieliszki wina.

[Not a valid template]

Rezerwacje

Klimat Bistro no.5 można zawłaszczyć na jakiś czas, by cieszyć się niezwykłą atmosferą w swoim własnym gronie. Przytulny stolik dwuosobowy, obszerny stół na kilka nakryć lub choćby i cały lokal. Czego Wam trzeba? Szukaj nas na ul. Obrzeżna 5B lok. 1U, Warszawa.

Bistro no. 5O szczegóły rezerwacji lokalu Bistro no.5 możecie pytać pod numerem telefonu  22 254 93 54. Zapraszamy również na naszą stronę www.bistro5.pl oraz na www.facebook.com/BistroNo5

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ