Wednesday, April 24, 2024
Home / Kuchnia  / W Dzień Kobiet do Bistro No.5.

W Dzień Kobiet do Bistro No.5.

Bistro No. 5 to idealne miejsce na miłe spotkanie z bliską Ci osobą w Dzień Kobiet!

W Dzień Kobiet do Bistro no.5

W Dzień Kobiet do Bistro no.5

Dlaczego „no.5”? Ponieważ piątka jest symbolem zjednoczenia, centrum, harmonii i równowagi. Uważana jest za liczbę szczęśliwą, symbol potęgi Boga i człowieka. Jest to cyfra symbolizująca życie na łonie natury i jak twierdzą Chińczycy tam gdzie się ona pojawia tam szczęście jest blisko. I jakby tego wszystkiego było mało – z pewnością nie przeszkadza fakt, że również sam lokal mieści się pod „piątką”! To jednocześnie idealne miejsce na miłe spotkanie z bliską Ci osobą w Dzień Kobiet! 

W tworzeniu Bistro no.5 korzystano z wieloletnich doświadczeń w poszukiwaniu smaków, budowaniu relacji z ludźmi, projektowaniu niepowtarzalnych wnętrz, sposobie parzenia kawy, czy nawet dekorowaniu serwowanych tam dań. Po drodze właściciele odkryli, że recepta na sukces tkwi w sumie wszystkich małych spraw. Dbałość o detale to dewiza tego miejsca.

Bistro no.5 tworzą ludzie, którzy tam przychodzą i którzy wciąż wracają, by spędzać miło czas przy kieliszku wina. Inspirując się francuskim bistro i włoskim aperitivo, przesiadując w otwartych ogródkach kawiarnianych na zachodzie Europy i ciesząc się hiszpańską radością życia, właściciele postawili sobie jeden bardzo ważny cel, wizję miejsca: przyciągać ludzi, oferując im przyjemną i niezobowiązującą atmosferę. W wystroju wewnętrznym dominuje energetyczny kolor czerwony. Powierzchnię sali powiększa optycznie ściana z luster. Proste białe stoły ubrano w czarne obrusy, a prostym białym krzesłom dodano poduszki czerwone i w biało-czerwoną kratkę. Wygląda to sympatycznie, nowocześnie i bezpretensjonalnie. Dobrze się też komponuje z czerwoną piątką w logo lokalu.

Bistro no.5 ma zamiar stać się synonimem hasła „kieliszek wina”. Wino do lunchu, do kolacji, do towarzystwa, dla przyjemności. Kuchnia w lokalu  jest „otwarta” i zaprasza wszystkich ciekawskich do przekonania się na własne oczy co i w jaki sposób ląduje na talerzach…

Bistro no.5 jest idealną propozycją dla wszystkich ceniących sobie klimat miejsca, smaczne, lekkie jedzenie, wino i przyjacielską atmosferę. Na to zawsze jest moda. Przekonajcie się sami! Jeśli szukacie idealnego miejsca na spędzenie Dnia Kobiet z ukochaną osobą, skierujcie swe kroki w stronę Bistro no.5. Tam, wieczór ten będzie jedyny i niepowtarzalny!

Klimat Bistro no.5 można zawłaszczyć na jakiś czas, by cieszyć się niezwykłą atmosferą w swoim własnym gronie. Przytulny stolik dwuosobowy, obszerny stół na kilka nakryć lub choćby i cały lokal. Czego Wam trzeba?

Nie masz pomysłu gdzie zabrać swą ukochaną w ten wyjątkowy wieczór? Zapraszamy na jedyny i niepowtarzalny dzień kobiet w Bistro no.5!

W planach na tę specjalną okazję, jak to zawsze u nas – gwarantowane:

– niepowtarzalny nastrój i romantyczna oprawa muzyczna

– miła obsługa

– spécialité de la maison w wykonaniu naszego szefa kuchni, czyli romantyczny zestaw dla dwojga: Tatar z łososia z kaparami na grzankach ziołowych, Tagliatelle z krewetkami, kaparami, oliwkami i rukolą w sosie winno-maślanym lub (do wyboru, do koloru), Filet z kurczaka w winno-miodowym dresingu na gnieździe makaronowo-szpinakowym, Malinowy pocałunek x2 i karafka wina

A wszystko to w super kuszącej (jak goździki na wiosnę) cenie 99zł za parę! Rezerwacje przyjmujemy pod nr 22 2549354 – nie odkładajcie decyzji na ostatnią chwilę bo podwójnych stolików mamy tylko 12!

W Dzień Kobiet do Bistro no.5

Szukaj nas przy ul. Obrzeżnej 5B lok. 1U, Warszawa.

O szczegóły rezerwacji lokalu Bistro no.5 możecie pytać pod numerem telefonu  22 254 93 54. Zapraszamy również na naszą stronę www.bistro5.pl oraz na www.facebook.com/BistroNo5

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ