Saturday, May 25, 2024
Home / PARTNER MK  / BIOLAVEN ‒ kosmetyki naturalne pachnące winogronami i lawendą

BIOLAVEN ‒ kosmetyki naturalne pachnące winogronami i lawendą

Sprawdzone surowce kosmetyczne w zupełnie świeżej odsłonie

kosmetyki Biolaven

fot. materiał Partnera

Pierwsze skojarzenie, kiedy myślisz o lawendzie i winogronach to… Prowansja, Francja, urzekające zapachy, błogość. Już od 2015 roku polska marka BIOLAVEN oferuje naturalną pielęgnację o aromacie olejku lawendowego i soczystych winogron. A czy wiesz, jakimi właściwościami charakteryzują się te dwa fantastyczne składniki ‒ lawenda i winogrona?

 

Kosmetyki Biolaven z nutą lawendy…

Lawenda to jedna z najsławniejszych roślin. Cenią ją perfumiarze, farmaceuci i… smakosze! Ma mnóstwo pozytywnych właściwości. Wyróżnia się nie tylko pięknym, intensywnym zapachem, ale i kolorem. Esencja olejku eterycznego z lawendy nadaje kosmetykom BIOLAVEN odprężający aromat, odpowiada również za moc dobroczynnego działania na skórę. O intensywności i trwałości lawendowej woni świadczy fakt, że w grobowcu króla Tutenchamona, który został otwarty w 1922 roku, znaleziono lawendę, która nadal zachowała część swojego zapachu, leżąc tam 3000 lat! Warto wiedzieć, że olejek lawendowy jest jednym z nielicznych olejków eterycznych, które można stosować bezpośrednio na skórę, bez konieczności rozcieńczania.

fot. materiał Partnera

… i  z winogron

Winogrona – te małe, słodkie owoce w obu wersjach (jasne i ciemne) bardzo często goszczą na naszych stołach. Bogate w cenne witaminy, minerały i antyutleniacze są także świetnym surowcem kosmetycznym. Olej z pestek, ekstrakt ze skórki, czy resweratrol to główne składniki aktywne, decydujące o korzystnym działaniu kosmetyków BIOLAVEN na skórę.

fot. materiał Partnera

Okazuje się, że takie francuskie połączenie winogron i lawendy w kosmetykach pielęgnacyjnych rewelacyjnie sprawdza się na naszym polskim rynku. Świadczy o tym mnogość nagród, które marka BIOLAVEN zdobyła na przestrzeni ostatnich 7 lat (m.in. Doskonałość Roku Twojego Stylu, Perły Rynku Kosmetycznego, Produkt Roku Men’s Health), a także stale rosnące zainteresowanie wśród konsumentów i powiększające się grono zadowolonych użytkowników!

 

Nie bez znaczenia obecnie jest świadomość co i za ile kupujemy, dlatego kosmetyki BIOLAVEN plasują się w kategorii produktów naturalnych, dostępnych w szerokiej dystrybucji (m.in. sieć drogerii HEBE) i w atrakcyjnej cenie. Od nowego roku poznaj nową odsłonę kosmetyków BIOLAVEN, które zapewniają codzienną pielęgnację twarzy, ciała i włosów dla całej rodziny.

 

Wypróbuj naturalne i wegańskie połączenie świeżej, kwiatowo-ziołowej, lekko drzewnej nuty lawendy z aromatem soczystych winogron w postaci codziennej dawki nawilżenia i regeneracji.

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ