Saturday, May 25, 2024
Home / Inne  / Uncategorized  / Billie Eilish w Krakowie! Nowy album HIT ME HARD AND SOFT i nowa trasa koncertowa 2024 i 2025

Billie Eilish w Krakowie! Nowy album HIT ME HARD AND SOFT i nowa trasa koncertowa 2024 i 2025

Bilety na koncerty Billie Eilish od 3 maja!

Billie Eilish

Billie Eilish rusza w nowa trasę / fot. materiały prasowe

Po ogłoszeniu premiery swojego trzeciego albumu studyjnego HIT ME HARD AND SOFT, który ukaże się 17 maja 2024, Billie Eilish ogłasza daty koncertów arenowych w ramach HIT ME HARD AND SOFT: THE TOUR, które zostaną wyprodukowane przez Live Nation. Na liście jest też KRAKÓW

Nowa trasa koncertowa 2004 i 2005 Billie Eilish

Począwszy od września 2024 roku, Eilish wyruszy w północnoamerykańską część trasy, która potrwa do końca grudnia 2024 roku. Trasa będzie kontynuowana w Australii od lutego 2025 r., a następnie odbędzie się w Europie, Wielkiej Brytanii i Irlandii i potrwa do końca lipca 2025. Pełną listę dat trasy koncertowej można znaleźć na stronie billieeilish.com.

Przeczytaj koniecznie:
O co w ogóle chodzi z tą Billie Eilish?

Bilety na koncerty od 3 maja

Bilety będą dostępne w ogólnej sprzedaży od piątku, 3 maja na billieeilish.com oraz livenation.pl.

 

Billie Eilish na rzecz zrównoważonego rozwoju

Billie Eilish będzie kontynuować swoją wieloletnią współpracę z organizacją non-profit REVERB, opierając się na sukcesie poprzednich działań, które zaowocowały przekazaniem ponad 1 miliona dolarów na projekty związane z ochroną środowiska, redukcją gazów cieplarnianych i ochroną klimatu, ponad 150 000 działań fanów oraz wiele więcej. Działania na rzecz zrównoważonego rozwoju podczas tej trasy będą obejmować zmniejszenie zanieczyszczenia gazami cieplarnianymi, zmniejszenie ilości
odpadów plastikowych jednorazowego użytku, wspieranie działań na rzecz klimatu oraz promowania i zachęcania do opcji żywności roślinnej dzięki Support+Feed.

Nie przegap:
Skąd się biorą gwiazdy – dzieciństwo Billie Eilish

1.  ECO-VILLAGE

Billie Eilish REVERB Eco-Villages zostaną ustawione w 2 lokalizacjach w głównym holu każdego koncertu, gdzie fani będą mogli wziąć udział w akcjach na rzecz zrównoważonego rozwoju, nawiązać kontakt z organizacjami non-profit i podjąć znaczące działania na rzecz ludzi i planety.

2. SUPPORT+FEED

W celu działania na rzecz klimatu i żywności, Support+Feed rozpocznie kampanię 360 podczas całej trasy koncertowej. Po sukcesie w 2022 roku, Support+Feed zaoferuje rozszerzoną wersję Support+Feed Pledge inspirującą fanów do spożywania jednego posiłku roślinnego dziennie przez 30 dni łącząc akcję z elementami cyfrowymi i aktywacjami społecznościowymi. Fani będą mieli również okazję uczestniczyć w zbiórkach żywności pochodzenia roślinnego w wybranych miastach podczas trasy, aby podnieść świadomość i zebrać żywność do dystrybucji wśród lokalnych społeczności.

3. VENUES

Partnerzy wydarzenia również pomagają zmniejszyć wpływ trasy koncertowej na środowisko. Oprócz wysiłków mających na celu zmniejszenie ilości odpadów poprzez ograniczenie lub wyeliminowanie jednorazowych tworzyw sztucznych, kompostowanie i recykling; obiekty będą oferować opcje żywności roślinnej na wszystkich koncertach.

4. UDZIAŁ FANÓW

Przynieś pustą butelkę na wodę wielokrotnego użytku lub przekaż darowiznę na niestandardową butelkę RockNRefill Nalgene, aby napełnić ją w bezpłatnych stacjach uzupełniania wody znajdujących się w każdym miejscu. Butelki RockNRefill i stacje uzupełniania wody znajdować się będą w Eco-Villages w głównym holu podczas wszystkich koncertów. Walcz z szybką modą, wybierając ubrania z odzysku, upcyklingu lub pożyczone zamiast kupowania nowych ubrań na koncerty

Billie Eilish w Krakowie

W ramach europejskiej części tournee Billie Eilish wystąpi dwa razy w Krakowie:
3 czerwca 2025 – Kraków, Tauron Arena
4 czerwca 2025 – Kraków, Tauron Arena 

koncert Billie Eilish w Krakowie

Nowy Album HIT ME HARD AND SOFT

Nadchodzący album Billie Eilish, HIT ME HARD AND SOFT, został napisany przez Artystkę i FINNEASA, jej brata i wieloletniego współpracownika, który również wyprodukował album. HIT ME HARD AND SOFT będzie dostępny na wszystkich platformach cyfrowych, a także w ramach ciągłych wysiłków na rzecz minimalizacji odpadów i walki ze zmianami klimatycznymi; we wszystkich formatach fizycznych w limitowanych wariantach tego samego dnia, z tą samą listą utworów i przy użyciu materiałów w 100% nadających się do recyklingu.

Więcej informacji na temat wszystkich zrównoważonych praktyk związanych z wydaniem tego albumu można znaleźć na stronie https://store.billieeilish.com/pages/sustainability.

HIT ME HARD AND SOFT dostępny od 17 maja.

 

 

TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ