Saturday, April 13, 2024
Home / Moda  / Bielizna nocna bliżej ciała

Bielizna nocna bliżej ciała

W dotyku jedwab ma w sobie coś z motylich skrzydeł

Bielizna nocna z jedwabiu

Bielizna nocna z jedwabiu ‒ komfort i elegancja / fot. materiały Partnera

Jaka jest idealna bielizna nocna? Modna czy wygodna? Naszym zdaniem wygrywa ta uszyta z najlepszych materiałów

 

Jedwab jest wyjątkowy, niezmiernie lekki i miły w dotyku. Sprawia, że w ogóle go na sobie nie czujemy. Jest tkaniną naturalną, pięknie połyskuje i nie bez przyczyny stał się królem wśród bielizny, zwłaszcza nocnej. Warto mieć przynajmniej jedną koszulkę lub kimono z tego ekskluzywnego materiału, nie tylko na specjalne okazje!

Bielizna nocna

fot. materiały Partnera

Bielizna nocna ‒  dlaczego jedwab?

Jedwabna bielizna nocna ma kilka zalet, które wyróżniają ją na tle innych. Przede wszystkim nie gniecie się! I nie uczula! Jest lekka, więc nie sprawia dyskomfortu podczas snu, a przy tym w dotyku wydaje się bardzo delikatna. Pięknie układa się na ciele. Jedwab dzięki swojej higroskopijności w lato przyjemnie chłodzi, a zimą ogrzewa. Opaski na oczy z jedwabiu mają właściwości pielęgnujące skórę, dlatego warto ich używać zamiast bawełnianych. Dodatkowo są tak delikatne, że wrażliwa skóra przy oczach nie odgniata się w nich w trakcie nocy.

kimono z jedwabiu

fot. materiały Partnera

Zaprojektowane i uszyte w Polsce

Bilquis to marka premium stworzona przez kobietę, która ceni luksusowe materiały i długo szukała idealnych rzeczy do spania. Stworzona z pasji do mody oraz miłości do naturalnych materiałów, które są delikatne dla skóry i nie uczulają. To kolekcja bielizny nocnej z wysokiej jakości jedwabiu naturalnego, w całości zaprojektowana i uszyta w Polsce. Ciekawe wzory, modne fasony, niebanalne dodatki, wysokiej jakości materiały to atuty, które wyróżniają markę Bilquis na rynku. Cała produkcja odbywa się we własnej małej szwalni, dzięki czemu można dopracować szczegóły produkcji, a także w niektórych przypadkach dostosować model bezpośrednio do potrzeb Klientki. To marka dla osób, które wciąż cenią jakość wykonania oraz wybierają materiał luksusowy, naturalny zamiast sztucznego, syntetycznego. Od niedawna w ofercie Bilquis znajdują się też unikatowe, ręcznie malowane jedwabie.

majtki z jedwabiu

fot. materiały Partnera

Bieliznę nocną oraz akcesoria marki Bilquis znajdziecie w sklepie online https://bilquis.love/

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ