Sunday, June 23, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Obciach czy krzyk mody?

Obciach czy krzyk mody?

Dzisiaj bielizna modelująca nie tylko pozwala zachować piękną sylwetkę, ale również sama pozostaje niezwykle atrakcyjna.

Kobieta, która planuje zakup bielizny korygującej, powinna zacząć od zastanowienia się, jaki element jej ciała stanowi „problem” i potrzebuje wymodelowania. / fot. materiał prasowy

Współczesna bielizna modelująca niewiele ma wspólnego z nieatrakcyjnymi, „wielkimi” majtkami, które chociaż korygują niedoskonałości, to same w sobie są mało estetyczne. Dzisiaj taka bielizna nie tylko pozwala zachować piękną sylwetkę, ale również sama pozostaje niezwykle atrakcyjna.

Kobieta, która planuje zakup bielizny korygującej, powinna zacząć od zastanowienia się, jaki element jej ciała stanowi „problem” i potrzebuje wymodelowania. / fot. materiał prasowy

Kobieta, która planuje zakup bielizny korygującej, powinna zacząć od zastanowienia się, jaki element jej ciała stanowi „problem” i potrzebuje wymodelowania. / fot. materiał prasowy

Jednak żeby bielizna spełniała swoje zadanie i poprawiała wygląd i samopoczucie każdej kobiety, musi być odpowiednio dobrana. Chodzi tutaj zarówno o fason, jak i odpowiedni rozmiar.

Kobieta, która planuje zakup bielizny korygującej, powinna zacząć od zastanowienia się, jaki element jej ciała stanowi „problem” i potrzebuje wymodelowania. Jeżeli chce wygładzić odstający brzuch powinna zdecydować się na wysokie majtki lub body, które wygładzą właśnie tą część ciała. Należy pamiętać o tym, że bielizna nie sprawi, że luźna skóra wyparuje – aby uniknąć jej rolowania się należy wybierać mocno zabudowane modele.

Jeżeli problemem są obfite uda, lepiej od fig sprawdzą się majtki z nogawkami lub specjalne rajstopy korygujące. Takie można kupić np. w internetowym sklepie Nevershy.pl. Większość z nich poza wyszczuplaniem nóg i bioder, podnosi także pośladki, dzięki czemu sylwetka nabiera jeszcze bardziej kobiecych kształtów. Taki push-up dla pośladków świetnie sprawdzi się także w przypadku kobiet o mało obfitych kształtach, które chciałyby poczuć się bardziej zmysłowo.

Dobranie odpowiedniego rozmiaru

Wiele kobiet zastanawia się, w jakim rozmiarze powinna być bielizna damska modelująca. Niektórym wydaje się, że powinna ona być w rozmiarze wymarzonym, a nie tym, który noszą na co dzień. Nic bardziej mylnego. Kobieta, która kupuje sukienkę w rozmiarze 40, powinna kupić bieliznę modelującą w tym samym rozmiarze. Jeżeli zakupu dokonuje przez Internet, powinna szczegółowo zapoznać się z obowiązującą w sklepie rozmiarówką.

Panie, które kupią bieliznę zbyt małą, skażą się na ogromną niewygodę i dotkliwy ucisk wywierany na całe ciało. Co więcej, źle dobrana bielizna nie spełni swojego zadania i nie sprawi, że sylwetka prezentuje się lepiej, a często uzyskają wręcz przeciwny efekt.

Bielizna na wielkie wyjścia

Wiele kobiet sięga po bieliznę modelującą jedynie na wielkie wyjścia, jak wesela czy studniówki. Wówczas bieliznę należy dobrać także do sukienki – jeżeli w planach są tańce, a sukienka jest krótka, należy zrezygnować z majtek z długimi nogawkami – może być je widać. Wówczas zdecydowanie lepiej sprawdzą się rajstopy modelujące lub pończochy. Body na grubych ramiączkach nie sprawdzi się za to w przypadku sukienek bez ramiączek itd. Bezszwowa bielizna nie jest widoczna nawet pod obcisłymi ubraniami ani wyczuwalna – nawet w tańcu partner nie poczuje, że pod ubraniem znajduje się jakaś dodatkowa warstwa ubrania.

Eleganckie body i sukienki wyszczuplające idealnie sprawdzą się także jako bielizna erotyczna – zakładając taką na ważną uroczystość, kobieta nie musi obawiać się powrotu do domu w męskim towarzystwie.

Bielizna korygująca pomaga kobietom o różnych figurach nie tylko pozbyć się niedoskonałości, ale również poczuć pięknie, zmysłowo i kobieco. Pozwala na ubieranie kreacji, o których kiedyś można było wyłącznie pomarzyć i sprawia, że nawet po obfitym poczęstunku nic nie odstaje nieestetycznie pod ubraniem.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ