Saturday, April 13, 2024
Home / Kultura  / Bibliotekarka nowoczesną kobietą

Bibliotekarka nowoczesną kobietą

Nowoczesna i piękna - taka jest wizja bibliotekarki, którą chce promować Biblioteka UP - właśnie ruszają bezpłatne warsztaty

bibliotekarka up

bibliotekarka up

Nowoczesna i piękna – taka jest wizja bibliotekarki, którą chce promować Biblioteka UP – właśnie ruszają bezpłatne warsztaty

bibliotekarka up

Nowoczesna i piękna - taka jest wizja bibliotekarki, którą chce promować Biblioteka UP, fot. sxc.hu

Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie przy współpracy z Biurem Promocji i Karier UP organizuje cykl dwóch bezpłatnych spotkań pt.: BIBLIOTEKARKA nowoczesną KOBIETĄ. Spotkania odbędą się 23 lutego oraz 15 marca 2012 roku w godzinach od 16.00 do 20.00 w Czytelni Głównej Biblioteki Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Podchorążych 2 w Krakowie.

Istotą wykładów jest rozwój osobisty, trening interpersonalny, szkolenie wysokiej samooceny jak również integracja kobiet pracujących w zawodzie bibliotekarza.

Jak spojrzeć na swoje życie z nowej perspektywy i właściwie wykorzystać zdobytą wiedzę w pracy bibliotekarza – przekonywać będą eksperci z danej dziedziny, wśród nich psycholog społeczny prof. Zbigniew Nęcki, personal coach Michał Mącznik, fryzjer/stylista Piotr Janus, stylistka Małgorzata Kusper GOSHA i kosmetolog/wizażystka Aldona Malarz.

Zajęcia będą poświęcone nie tylko zagadnieniom psychologicznym, ale również aspektom związanym z wizerunkiem zewnętrznym.

Program szczegółowy na stronie libproxy.up.krakow.pl/~biblio/bnk/index.html

Portal Miasto Kobiet jest patronem medialnym warsztatów w Czytelni Głównej Biblioteki UP „Bibliotekarka nowoczesną kobietą”

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ