Tuesday, May 28, 2024
Home / Styl życia  / Bezprzewodowe słuchawki douszne Jabra Active 75t – ostry trening albo szum oceanu (test)

Bezprzewodowe słuchawki douszne Jabra Active 75t – ostry trening albo szum oceanu (test)

Słuchawki Jabra-active-75t to idealny partner dla twojego smartfona

sluchawki-bezprzewodowe-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Bezprzewodowe słuchawki douszne? Myślałam że takie nie istnieją, dopóki nie dostałam zestawu Jabra Active 75t

 

Zadziwiające, ile technologii może się zmieścić w tak maleńkich słuchawkach dousznych (głośniki mają średnicę zaledwie 6 mm). Martwiłam się na początku, że będą niewygodne, albo że szybko je zgubię, na szczęście żadna z tych obaw się nie sprawdziła. Słuchawki Jabra Active 75t są lekkie, wygodne i estetyczne. Oto najważniejsze informacje z mojego (jako użytkownika) punktu widzenia:

sluchawki-jabra-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

 • Jabra ma trzy rozmiary wkładek silikonowych (S, M, L), więc każdy może dopasować ten idealny dla swoich uszu. Dla mnie najlepsze okazały się średniej wielkości
 • Słuchawki bardzo dobrze trzymają się w uszach. Nie miałam okazji ich jeszcze sprawdzić przy bieganiu, ale przy szybkich spacerach, pochylaniu się i wstawaniu, gwałtownych ruchach, jeździe na rowerze przylegają bardzo szczelnie i nie wypadają.
 • Są bardzo proste i intuicyjne w użyciu.
 • Przed rozpoczęciem korzystania ściągnęłam na telefon aplikację, w której mogę ustawić różne funkcje, np. bardzo przydatną HearThrough. Reguluję nią, w jakim stopniu chcę dopuścić do swoich uszu odgłosy z zewnątrz.
 • Ponieważ moją codziennością jest home office, mogę dzięki słuchawkom odizolować się od otoczenia (np. sąsiada koszącego trawę za oknem), włączając sobie np. szum oceanu, dźwięk wodospadu albo śpiew ptaków.
 • Mikrofony wbudowane w słuchawki działają świetnie zarówno przy połączeniach telefonicznych, jak i przy nagrywaniu filmów, np. na instastory.
 • Melomanom, dla których np. płynność basów ma znaczenie, Jabra Active 75t dostarcza dużo możliwości dopasowania i wyboru indywidualnych profili dźwiękowych.
 • Słuchawki są wodoodporne, więc spacer w deszczu czy ostry trening, po którym oblewasz się potem, nie są im straszne.
 • Po zakończeniu korzystania z nich wkładam je do wygodnego pudełeczka, które jest jednocześnie bezprzewodową stacją ładującą. Słuchawki po naładowaniu wystarczają na 7,5 godziny ciągłego słuchania, a stacja ładująca na 28 godzin.
 • Z telefonem słuchawki łączą się przez Bluetooth i utrzymują to połączenie na odległość 10 metrów
 • Bezprzewodowe słuchawki douszne Jabra Active 75t występują w 5 kolorach: granatowym, miedziano-czarnym, tytanowo-czarnym, szarym, miętowym i sienna.

 

Miłego słuchania.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ