Tuesday, June 25, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Sting, kobiety i Russian Enso

Sting, kobiety i Russian Enso

Na okładce najnowszego numeru Miasta Kobiet Sting, który wraca do rocka, a tymczasem cała redakcja - wraca do pracy!

magazyn miasto kobiet

magazyn miasto kobiet

Na okładce najnowszego numeru Miasta Kobiet Sting, który wraca do rocka, a tymczasem cała redakcja – wraca do pracy!

magazyn miasto kobiet

Miasto Kobiet, czyli aż 108 stron najlepszego bezpłatnego magazynu dla kobiet Krakowa i Warszawy, ekskluzywne wywiady i relacje z pokazów mody, artystyczne sesje zdjęciowe i kalendarium najciekawszych wydarzeń, styl, trendy, design i oczywiście dla wszystkich zakochanych – dodatek specjalny – Walentynki 2012!

Aż 108 stron najlepszego bezpłatnego magazynu dla kobiet Krakowa i Warszawy, ekskluzywne wywiady i relacje z pokazów mody, artystyczne sesje zdjęciowe i kalendarium najciekawszych wydarzeń, styl, trendy, design i oczywiście dla wszystkich zakochanych – dodatek specjalny – Walentynki 2012!

ZOBACZ NOWY NUMER MAGAZYNU MIASTO KOBIET ON-LINE

Ale choć praca nad nowym numerem dopiero się zakończyła, redakcja nie może pozwolić sobie na zbyt długi odpoczynek – już planujemy kolejne Miasto Kobiet i zastanawiamy się, czym zaskoczyć naszych czytelników.

Tym razem redakcyjna burza mózgów miała miejsce w wyjątkowo inspirującym miejscu – restauracji Russian Enso, która zaprosiła nas na business lunch. Przepyszne grzanki ze szpinakiem, tagliatelle z tuńczykiem i rosyjskie żarkoje pod chlebową chmurką… Mmm…
A nowy numer Miasta Kobiet? Zapowiada się pysznie!

restauracja Enso krakow

Restauracja Russian Enso to idealna propozycja na business lunch – w tak pysznej atmosferze redakcja magazynu Miasto Kobiet planowała nowy numer, fot. russianenso.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ