Thursday, May 30, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Bezpłatne zabiegi dla wybranych

Bezpłatne zabiegi dla wybranych

Ujędrnianie, odmładzanie, wygładzanie… Kto z Was ma ochotę na DARMOWY zabieg medycyny estetycznej w klinice Triclinium? Ogłaszamy nabór kandydatek i kandydatów do naszego programu „Medycyna estetyczna bez tajemnic”.

"Medycyna estetyczna bez tajemnic"

"Medycyna estetyczna bez tajemnic" / fot. fotolia

Ujędrnianie, odmładzanie, wygładzanie… Kto z Was ma ochotę na DARMOWY zabieg medycyny estetycznej w klinice Triclinium? Ogłaszamy nabór kandydatek i kandydatów do naszego programu „Medycyna estetyczna bez tajemnic”.

"Medycyna estetyczna bez tajemnic"

„Medycyna estetyczna bez tajemnic” / fot. fotolia

OPIS PROGRAMU: Jeśli chciałabyś odmłodzić swoją twarz, usunąć rozstępy, przebarwienia lub naczynka zgłoś się do naszego programu „Medycyna estetyczna bez tajemnic”.

W ramach nagrania cyklu ośmiu filmów, będziemy wykonywać w naszej klinice Triclinium pojedyncze zabiegi medycyny estetycznej z zakresu:

– Utrata jędrności twarzy – lifting twarzy wykonywany za pomocą frakcyjnej RF mikroigłowej i lasera frakcyjnego oraz smatlifting wykonywany z użyciem mikronici;

– Zmarszczki i bruzdy – wypełnianie kwasem hialuronowym oraz niwelowanie za pomocą botoksu;

– Rozstępy – leczenie za pomocą frakcyjnej RF mikroigłowej;

– Przebarwienia – usuwanie za pomocą lasera bromkowo-miedziowego;

– Naczynka – zamykanie za pomocą lasera bromkowo-miedziowego;

Już teraz zapraszamy wszystkich do obejrzenia naszego programu! Filmy zaczną być emitowane na przełomie sierpnia i września za pomocą różnych kanałów internetowych (m.in. blog www.marekwasiluk.pl oraz strona www.triclinium.pl).

Cykl “Medycyna estetyczna bez tajemnic” jest nagrywany w celach edukacyjnych. W ten sposób chcemy zapoznawać Was i oswajać z medycyną estetyczną. Będziemy pokazywać krok po kroku jak wykonywane są rożne zabiegi z jej zakresu. Będziemy wyjaśniać i porównywać działanie różnych metod.

Wreszcie będziemy przedstawiać Wasze własne opinie na ich temat, bo przecież to Wy będziecie jego bohaterami!

JAK ZGŁOSIĆ SWÓJ UDZIAŁ: Jeśli chcesz dostać się do programu i masz któryś z powyżej wymienionych problemów urodowych, wyślij zdjęcie swojego defektu urody, zdjęcie portretowe oraz opis swojego problemu na adres kontakt@triclinium.pl W tytule wiadomości napisz, który z pięciu wymienionych tematów dotyczy właśnie Ciebie, gdzie mieszkasz i ile masz lat. Każdy z uczestników może przysłać kilka zdjęć i opisać klika swoich problemów urodowych. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 28 lipca 2013. W odpowiedzi 29 lipca 2013 dostaniesz dodatkowe pytania lub informację, czy zostałaś zaproszona do dalszego etapu na konsultację lekarską.

WARUNKI UCZESTNICTWA: Warunkiem wzięcia udziału w programie i skorzystania z darmowego zabiegu w klinice Triclinium, jest podpisanie dokumentu, w którym będziesz wyrażać zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w filmie oraz na rozpowszechniania go w ramach tego filmu. Musisz także gwarantować pojawianie się na nagraniu, które odbędzie się 10 lub 11 sierpnia w klinice Triclinium (Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/13).

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Medycyna estetyczna Łódź 2 lutego, 2016

    Zabiegi medycyny estetycznej stają się bardzo popularne i słusznie. Wiele moich pacjentek borykało się długo z brakiem pewności siebie poprzez pewne, bardzo niewielkie często defekty ciała. Zabiegi podziałały świetnie na ich ciało, ale także na psychikę.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ