Sunday, March 3, 2024
Home / Kultura  / Bezpłatne treningi do KBR

Bezpłatne treningi do KBR

Znamy daty treningów z SAMtreng!

Plan treningowy do KBR / źródło: Facebook:KrakowBusinessRun

Już są! Bezpłatne treningi do Krakow Business Run z SAMtrening czyli Kasią Samborską i Maćkiem Samborskim. Zobacz rozkład spotkań na czerwiec. Treningi odbywać się będą w środy i piątki!

Plan treningowy do KBR / źródło: Facebook:KrakowBusinessRun

Plan treningowy do KBR / źródło: Facebook:KrakowBusinessRun

Potrzebujesz przygotowania we wrześniowym biegu? Małżeństwo trenerów-lekkoatletów skutecznie zmotywuje cię do pracy nad sobą i nauczy odpowiedniej techniki. Żal nie skorzystać!

PS. Początkujący mile widziani!

SAMtrening przygotuje biegaczy do Kraków Business Run
W czerwcu rozpoczynają się bezpłatne sesje treningowe, dedykowane przede wszystkim osobom, które planują start w szóstej edycji Kraków Business Run. Profesjonalni trenerzy ze studia SAMtrening już teraz proponują rozpocząć przygotowania do tego jedynego w swoim rodzaju charytatywnego biegu sztafetowego.
Tylko 4 minuty i 50 sekund zajęło zapełnienie 5000 miejsc na liście startowej Kraków Business Run. A ile czasu potrzeba by przygotować się do tego biegu? Trenerzy ze studia SAMtrening – Katarzyna i Maciej Samborscy oraz fizjoterapeuta Dominik Tabor proponują rozpoczęcie regularnych treningów już teraz.
Dlatego od początku czerwca aż do dnia biegu potrwają bezpłatne sesje treningowe dedykowane przede wszystkim osobom pragnącym wystartować w Kraków Business Run 2017 – mile widziane są także inne osoby, chcące poprawić swoją kondycję i pobiegać pod okiem profesjonalnego trenera.
– Nasz trening to przede wszystkim holistyczne podejście do ciała – wzmacniamy je tak, by bieganie było przyjemnością. Naszym celem jest, by każdy, kto do nas dołączy, kończył trening z poczuciem, że zrobił coś dobrego dla swojego zdrowia i samopoczucia – wyjaśnia trener Maciej Samborski.
Treningi będą odbywały się w środy i w piątki, zawsze o godzinie 18:00. Biegacze na przemian będą spotykali się na Krakowskich Błoniach – zbiórka przy wejściu do Parku Jordana oraz na Łąkach Nowohuckich – zbiórka przy budynku NCK. Szczegółowe informacje wraz z godzinami i planowanymi miejscami spotkań znajduje się na stronie internetowej Kraków Business Run.
Jak zapewniają trenerzy Kasia i Maciej Samborscy:

– Podczas spotkań zawsze na samym początku poinformujemy uczestników o założeniach treningu i o tym, co będziemy danego dnia robili. Po rozgrzewce wykonamy szereg zadań biegowych – zawsze w odpowiednich grupach sprawnościowych, tak by każdy wykonywał ćwiczenia na poziomie swoich możliwości. Bardzo liczymy na indywidualne pytania biegaczy – chcielibyśmy, by czas spędzony na treningu dobrze przygotował ich do Kraków Business Run i zainspirował do utrzymania zdrowego trybu życia także po biegu.
Kraków Business Run wystartuje w tym roku 3 września i pomoże stanąć na nogi między innymi Józefowi Tatarze i Bartłomiejowi Florkowi. Wydarzenie w Krakowie jest częścią ogólnopolskiej imprezy charytatywnej – PBR. W ciągu pięciu poprzednich edycji, dzięki biegaczom oraz fantastycznym ludziom wspierającym i współorganizującym imprezę, udało się pomóc ponad stu osobom w siedmiu miastach Polski. Poland Business Run, to obecnie najpopularniejszy bieg charytatywny w kraju, który ideą pomagania poprzez sport inspiruje kolejne osoby i organizacje.

– Dlaczego to robimy? Bo ludzie powinni się ruszać, a bieganie to najprostsza forma ruchu – można biegać zawsze i wszędzie. Kraków Business Run to bieg bardzo szczególny, bo pomaga innym stanąć na nogi – dla nas to wielka satysfakcja być częścią tak wyjątkowej imprezy – mówi Maciej Samborski.

Najbliższe treningi z SAMtrening – start 18:00:
9.06 – Błonia Krakowskie
14.06 – Błonia Krakowskie
16.06 – Łąki Nowohuckie
21.06 – Błonia Krakowskie
23.06 – Błonia Krakowskie
28.06 – Błonia Krakowskie
30.06 – Łąki Nowohuckie

 

Lubię takie Dziewczyny. Konkretne i szybkie 🙂 Przyszły, potrenowały, zawiązały swoją drużynę do Poland Business Run pod wezwaniem Miasta Kobiet i poszły! ? teraz szukają nazwy- pomożesz? Do startu 4 września pozostało tylko 9 treningów! Miesiąc! Dużo i mało. Wczoraj było nas już 17 osób, a będzie coraz więcej! Dołącz do nas, nie zostawiaj treningu na ostatnią chwilę ??? Rozkład jazdy na sierpień jest tu: http://krakowbusinessrun.pl/pl/treningi #krakowbusinessrun #samborskatrening #samtrening #miastokobiet #loveit #motivation #determination #running #runforfun #personaltrainer #Kraków #Cracow #bestplacetobe #Poland #workout #nike #healthychoices #eatclean #eatfresh #trainhard #training #befit #vcocam #fitfam #awesome #polishgirl #dieta #staypossitive #strong #city

Post udostępniony przez ? Personal Trainer Kraków ? (@samborskatrening)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ