Wednesday, February 21, 2024
Home / Kultura  / Nie wiesz jaki wybrać zabieg? Bezpłatne konsultacje w Gabinecie dr Witwickiego!

Nie wiesz jaki wybrać zabieg? Bezpłatne konsultacje w Gabinecie dr Witwickiego!

Chciałabyś skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej, ale nie wiesz jaką metodę wybrać? Zastanawiasz się czy w Twoim przypadku najlepszą metodą będzie wypełniacz czy lepsze rezultaty osiągniesz decydując się na bardziej inwazyjny zabieg?

Nie wiesz jaki wybrać zabieg? Bezpłatne konsultacje w Gabinecie dr Witwickiego!

Nie wiesz jaki wybrać zabieg? Bezpłatne konsultacje w Gabinecie dr Witwickiego! / fot. fotolia

Chciałabyś skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej, ale nie wiesz jaką metodę wybrać? Zastanawiasz się czy w Twoim przypadku najlepszą metodą będzie wypełniacz czy lepsze rezultaty osiągniesz decydując się na bardziej inwazyjny zabieg? Dylemat: igła czy skalpel rozwiąże lekarz na pierwszym spotkaniu, czyli na konsultacjach! Teraz w Gabinecie dr Witwickiego możesz skorzystać z nich bezpłatnie!

Nie wiesz jaki wybrać zabieg? Bezpłatne konsultacje w Gabinecie dr Witwickiego!

Nie wiesz jaki wybrać zabieg? Bezpłatne konsultacje w Gabinecie dr Witwickiego! / fot. fotolia

Co?

Jeśli myślisz o tym jak pozbyć się oznak starzenia, wyszczuplić ciało, wypielęgnować skórę to to pierwsze konsultacje z lekarzem specjalistą są momentem, w którym zostaną rozwiane Twoje wątpliwości. Na spotkaniu lekarz ustali dokładnie, jakie metody sprawdzą się najlepiej w Twoim przypadku, ustali program zabiegów oraz przedstawi kalkulacje kosztów. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji z zakresu medycyny estetycznej, które przeprowadzi dr Joanna Wiśniewska-Goryń.

W Gabinecie dr Witwickiego możesz skorzystać z najlepszego sprzętu oraz najnowszych procedur zabiegowych! W ofercie m.in. absolutny hit – najszybsza metoda epilacji laserowej Vectus™, zabiegi modelujące i wyszczuplające LPG Lipomassage™, liposukcja bez skalpela preparatem Aqualyx oraz lifting bez skalpela Endermolift2!

Kiedy?

10 kwietnia 2014 r., czwartek, godz. 15:00-18:00.

Gdzie?

Gabinet dr Witwickiego, Warszawa, ul. Nasturcjowa 6; www.drwitwicki.pl

Zapraszamy do zapisów telefonicznych: 728-840-465 (tu również więcej szczegółów)

Uwaga!

Wśród przybyłych osób możliwość wygrania bonu o wartości 500 zł! (do zrealizowania na zabiegi epilacji laserowej Vectus ™, LPG Lipomassage™ , Endermolift2, Karboksyterapii Mesalyse – do wyboru)

Nie czekaj! Zapisz się! Ilość miejsc ograniczona!

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • 카지노 14 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Information on that Topic: miastokobiet.pl/bezplatne-konsultacje-w-gabinecie-dr-witwickiego/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ