Monday, July 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Bezpieczny fotelik tyłem do kierunku jazdy do 4 lat

Bezpieczny fotelik tyłem do kierunku jazdy do 4 lat

Łatwo wpiąć, łatwo wypiąć ‒ fotelik dla zagonionych rodziców

bezpieczny-fotelik miasto kobiet

fot. materiały prasowe

Nie ulega wątpliwości, że współczesne rodzicielstwo znacząco różni się od modelu wychowywania dzieci, na który stawiały poprzednie pokolenia. Żyjemy dzisiaj znacznie szybciej, ale nauczyliśmy się dzięki temu elastyczności i stajemy się coraz bardziej otwarci na zmiany. Samo wychowywanie dziecka stanowi dla nas logistyczne wyzwanie, w które zaangażowane są całe rodziny ‒ także dziadkowie czy wujostwo. Dlatego wybieramy rozwiązania jednocześnie funkcjonalnie i wygodne. Również wtedy, gdy wybieramy bezpieczny fotelik samochodowy do 4 lat. Jaką ofertę przygotowali dla nas współcześni producenci?

 

We współczesnych rodzinach obowiązki są równo rozdzielone pomiędzy rodziców. Zawodowo aktywni są zarówno ojcowie, jak i matki. Dlatego organizacja poszczególnych dni jest naprawdę skomplikowana. Najczęściej jeden rodzic zawozi malucha do przedszkola, a drugi odbiera je z placówki. Nierzadko bywa też tak, że do całej logistyki zaangażowani są również dziadkowie czy wujkowie. Niezależnie jednak od liczby wciągniętych w to osób i wykorzystywanych samochodów, konieczne jest zapewnienie bezpieczeństwa podróży. Z myślą o tym stworzono bezpieczny fotelik samochodowy wykorzystujący koncepcję iZi Modular. Poznaj jego najważniejsze funkcjonalności.

bezpieczny fotelik samochodowy

fot. materiały prasowe

Wygoda użytkowania

Czy tak skomplikowana organizacja naprzemiennego odbierania dziecka ze żłobka czy przedszkola może być naprawdę bezpieczna? Aby to stało się możliwe, powstał bezpieczny fotelik tyłem do kierunku jazdy do 18 kg, który można w prosty sposób wpinać do bazy ISOfix, zamontowanej na stałe w każdym z używanych samochodów. System „click&go” jest niezwykle intuicyjny w obsłudze, dzięki czemu każdy poradzi sobie z nim bez trudu. Sprawia, że zarówno pierwszy, jak i drugi fotelik samochodowy do 4 lat przepniesz z samochodu do samochodu w dosłownie kilka sekund.

Warto zauważyć, że sprawne przepinanie fotelika z auta do auta przydaje się również na co dzień. Niemal każdy rodzic zna sytuację, w której dziecko zapada w drzemkę w czasie podróży. I chociaż zdecydowanie nie polecamy długiego przetrzymywania maluszka w mało komfortowej pozycji, jaką zapewnia fotelik, czasem ta jedna chwila może dosłownie uratować cały dzień. Jeśli potrzebujesz zajrzeć szybko do sklepu, po prostu odepnij łupinę z bazy ISOfix i za pomocą odpowiednich adapterów zamontuj ją do stelaża wózka. Dzięki temu załatwisz swoje sprawy bez budzenia maluszka, który byłby naprawdę niezadowolony.

Mówiąc o wygodzie, nie możemy zapomnieć, że innowacyjna koncepcja BeSafe iZi Modular daje możliwość oddzielenia fotelika od bazy ISOfix. W ten sposób znacznie łatwiej jest przenosić z miejsca na miejsce dość przecież już duży fotelik tyłem do kierunku do 4 lat. Nie ulega wątpliwości, że każde ułatwienie będzie istotne, gdy będziesz przepinał go do innego samochodu.

fotelik samochodowy do 4 lat

Fotelik samochodowy do 4 lat / fot. materiały prasowe

Przez pierwsze 4 lata

Nie da się ukryć, że przez pierwsze 4 lata dziecko naprawdę intensywnie się zmienia. Początkowo zupełnie bezbronne niemowlę staje się samodzielnym małym człowiekiem, który coraz więcej rzeczy chciałby robić już sam i naprawdę sporo potrafi. Oczywistym jest, że w tym okresie należy zmienić również fotelik samochodowy, by był dostosowany do wzrostu, wieku i wagi dziecka. Innowacyjna koncepcja BeSafe iZi Modular to szansa na zminimalizowanie kosztów i zachowanie wygody.

Musisz bowiem wiedzieć, że baza ISOfix kupiona przed narodzinami maluszka posłuży również do korzystania z kolejnego modelu. Wepniesz w nią bowiem zarówno łupinę, jak i fotelik samochodowy tyłem do kierunku jazdy do 18 kg. To szczególnie ważne, by jak najdłużej przewozić dziecko w ten sposób. Wszystkie testy potwierdzają, że to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa. Koncepcja BeSafe iZi Modular daje ci jednak wybór, jeśli zdecydujesz się na odwrócenie go w stronę kierowcy.

Fotelik tyłem do kierunku jazdy do 18 kg, wykorzystujący koncepcję iZi Modular, pozwala również na niezbędne dla bezpieczeństwa dostosowanie poduszek i zagłówka. Możliwa jest również regulacja przestrzeni na nogi. Oprócz niezwykle praktycznej bazy ISOfix oferuje wiele praktycznych funkcji, dzięki którym gwarantuje zarówno wygodę, jak i bezpieczeństwo w czasie podróży.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ