Wednesday, May 29, 2024
Home / PARTNER MK  / Bezpieczne i nowoczesne wypełnienie

Bezpieczne i nowoczesne wypełnienie

Mądrze zaplanuj metamorfozę uśmiechu stawiając na zaufanych specjalistów i sprawdzone metody.

Twój nowy, hollywoodzki uśmiech / fot. vinicius-amano/Unsplash

W świecie dentystyki od dawna istnieje kość niezgody – amalgamat. Wykonane z niego plomby to zwykle pozostałość sprzed lat, która nie wygląda estetycznie, a do tego domniemywa się o jej toksyczności i negatywnym wpływie na zdrowie

Twój nowy, hollywoodzki uśmiech / fot. vinicius-amano/Unsplash

Mądrze zaplanuj metamorfozę uśmiechu stawiając na zaufanych specjalistów i sprawdzone metody/ fot. vinicius-amano/Unsplash

W opinii wielu lekarzy pogląd o szkodliwym oddziaływaniu amalgamatu na ludzki organizm nie został dostatecznie potwierdzony. Wypełnienia amalgamatowe mają swoje zalety i wady. Dla estetów największą z wad jest ich kolor. Odróżniający się od reszty, srebrny ząb z pewnością nie dodaje uroku. Dawniej był wybierany ze względu na niskie koszty i trwałość lepszą niż starej generacji wypełnienia kompozytowe.

Chcesz zadbać o estetykę swojego uśmiechu? Naprawić ubytki, a może zdecydowałaś, że srebrne wypełnienie psuje twój dopracowany wizerunek? Zdecyduj się na świadomą zmianę! Wypełnienia kompozytowe ewoluowały na przestrzeni lat i warto wybrać te najwyższej jakości.

– Wyjątkowo szczelny, trwały i estetyczny efekt zapewnia Empress Direct, na którym pracujemy – mówi lek. dent. Agata Ostrowska, pracująca w gabinecie Nila Dent.

– To szwajcarski kompozyt nanohybrydowy, zawierający dodatkowo ceramikę. Należy go nakładać cienkimi warstwami, eliminując w ten sposób ryzyko przecieku bakteryjnego, a tym samym zagrożenie, że z czasem wokół plomb pojawią się ciemne obrzeża. Decydując się na taki rodzaj wypełnienia mamy gwarancję, że wybieramy produkt z najwyższej półki.

Zdrowe zęby to gwarancja dobrego samopoczucia i pewności siebie, dlatego mądrze zaplanuj metamorfozę uśmiechu stawiając na zaufanych specjalistów i sprawdzone metody.

Nila Dent Centrum Stomatologii Estetycznej w Krakowie
ul. Generała Augusta Fieldorfa-Nila 12/lu2, Kraków

Kompozyt / fot. materiały prasowe

Kompozyt / fot. materiały prasowe

PROMOCJA!!!!! 15% zniżki na hasło Miasto Kobiet od 15 maja do 15 lipca 2017

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ