Saturday, July 20, 2024
Home / PARTNER MK  / Bezpieczna Rodzina – 5 typów produktów zapewniających bezpieczeństwo, i ich zalety. Sprawdź!

Bezpieczna Rodzina – 5 typów produktów zapewniających bezpieczeństwo, i ich zalety. Sprawdź!

Warto zadbać o spokój ducha

Bezpieczna Rodzina

fot. Panditviguna / Pexels

Bezpieczna Rodzina to marka działająca w obszarze nowoczesnych technologii, która istnieje na rynku polskim od ponad dwudziestu lat. Z własnym zapleczem technologicznym i informatycznym, ogromnym doświadczeniem i innowacyjnością tworzy urządzenia i aplikacje podnoszące bezpieczeństwo rodziny na najwyższy poziom. W tym artykule przeczytasz o pięciu rodzajach takich urządzeń i korzyściach, które wiążą się z ich użytkowaniem. Zobacz, co mogą ci zaoferować!

 

1. Bezpieczna Rodzina – opaska SOS dla seniora

Marka stworzyła urządzenia, które pozwalają wielu osobom monitorować stan zdrowia swoich rodziców. Problemy wynikające z podeszłego wieku takie jak ograniczona mobilność, groźne choroby przewlekłe czy innego rodzaju trudności słusznie budzą niepokój i chęć reakcji na niebezpieczne wydarzenie zawczasu. Właśnie dlatego Bezpieczna Rodzina przygotowała opaskę SOS w kilku wersjach. To seria Locon Life w wersji podstawowej, rozszerzonej (Plus) oraz pełnej (Premium).

 

Urządzenie jest w stanie:
• monitorować stan zdrowia twojego rodzica,
• reagować na nagłe zmiany pulsu czy ciśnienia, temperatury,
• podawać swoją lokalizację
• powiadomić cię poprzez aplikację o upadku seniora, jeśli do niego dojdzie.

 

Za pomocą urządzenia masz także możliwość kontaktowania się z rodzicem. Obsługa urządzenia ze strony rodzica jest uproszczona do maksimum, by nie stanowiło ono żadnej przeszkody nawet dla osób z ograniczoną mobilnością dłoni, problemami ze słuchem czy wzrokiem.
Jedną z najważniejszych korzyści zakupu tego urządzenia jest jednak możliwość wezwania pomocy zawsze wtedy, kiedy będzie ona niezbędna. Czas reakcji na groźne zdarzenie – zawał, udar, upadek – ma kluczowe znaczenie podczas ratowania życia bądź zdrowia!

2. Bezpieczna Rodzina – smartwatch dla dziecka

Locon Watch został zaprojektowany z myślą o rodzicach, którzy chcą zapewnić swojemu dziecku maksymalny poziom bezpieczeństwa. W przypadku zegarów z tej serii rodzice mają możliwość wglądu poprzez aplikację w położenie dziecka w czasie rzeczywistym. Zegarki pełnią funkcję – w zależności od modelu urządzenia – telefonu dla kilkulatka, na który może zadzwonić rodzic i z którego do rodzica może zadzwonić dziecko, urządzenia do wideorozmowy lub gadżetu zdolnego mierzyć parametry życiowe dziecka.

 

Każda z tych opcji jest niezwykle przydatna. Dzięki smartwatchowi Locon Watch zareagujesz w porę na zdarzenie niebezpieczne dla zdrowia lub życia twojego dziecka, szybko zlokalizujesz pociechę, zadzwonisz do niej lub przeprowadzisz wideorozmowę. Czas reakcji zawsze ma znaczenie, a poczucie bezpieczeństwa nie ma swojej ceny! Kupując zegarek tego typu, inwestujesz nie tylko w bezpieczeństwo swojego dziecka. Budujesz także zaufanie dziecka do ciebie, jako rodzica, a także do jego środowiska, w którym z pewnością poczuje się pewniej.

3. Lokalizatory dla zwierząt Bezpieczna Rodzina

Marka stworzyła także lokalizatory dla zwierząt, przede wszystkim dla psów – Locon Dog w wersji Max dla psów ważących powyżej 5 kg oraz w wersji Mini dla mniejszych pupili, które ważą poniżej 5 kg – oraz dla kotów – Locon Cat. W przypadku posiadania kota, który wychodzi poza obręb twojego domu bądź mieszkania, warto założyć mu lokalizator GPS. Masz wtedy pewność, że znajdziesz swojego pupila, jeśli nie wróci danego dnia do domu. Będziesz także wiedział, gdzie się znajduje, a jeśli odwiedza te same miejsca, zyskasz pewność, że jest bezpieczny i nie zniknął. Bateria lokalizatora jest niezwykle żywotna i potrafi wytrzymać aż 10 dni na jednym ładowaniu.

 

Podobnie jest z lokalizatorem dla psów. Zawsze masz wgląd w to, gdzie znajduje się twój pies, za pomocą aplikacji, którą zainstalujesz na urządzeniu mobilnym. Wystarczy, że sięgniesz po telefon, by upewnić się, że pupil jest tam, gdzie powinien lub odnaleźć go, jeśli się zgubi.
Urządzenia tego typu mogą okazać się kluczowe podczas poszukiwań zagubionego zwierzęcia. Pozwolą znaleźć je tak szybko, jak to tylko możliwe i uniknąć groźnych sytuacji lub szybko zareagować, uratować zdrowie lub życie twojego psa czy kota.

4. Lokalizator GPS do samochodu

Ostatnim urządzeniem, o którym wspomnimy, a które ma niebagatelny wpływ na poziom bezpieczeństwa twojego auta, jest lokalizator GPS do auta. To małe urządzenie, które umieścisz w aucie w niewidocznym miejscu. Jakie korzyści niesie ze sobą korzystanie z lokalizatora?

 

• Zawsze wiesz, gdzie znajduje się twoje auto i czy stoi tam, gdzie je zaparkowałeś.
• Wiesz, kiedy zdarzy się kradzież, bo lokalizator poinformuje cię przez aplikację o nagłym ruszeniu auta z miejsca.
• Wiesz, z jaką prędkością się poruszasz, czy przekroczyłeś prędkość w danym miejscu, ile czasu spędziłeś w miejscu, na przykład podczas korków.
• Urządzenie przypomni ci także za pomocą aplikacji o zbliżającym się terminie przeglądu auta.

 

Jesteś więc ubezpieczony nie tylko przed kradzieżą, ale i przed pamięcią, która bywa zawodna – czasem trudno odnaleźć auto na parkingu podziemnym pod galerią!

5. Nowa kategoria produktów – alarmy osobiste!

Nową kategorią produktów, które stworzyła Bezpieczna Rodzina, są alarmy osobiste. Dostępne są w dwóch wersjach – Locon Safe Call i Locon Safe Call Pro. Obydwa mają wbudowany lokalizator GPS, czujnik upadku czy przycisk do wywoływania alarmu SOS. Z obydwu urządzeń użytkownik może nawiązać dwukierunkowe połączenie, a wersja Pro ma możliwość wysyłania komunikatów głosowych. Kolejnym dodatkiem wersji rozszerzonej jest Home Wi-Fi.

 

Alarmy osobiste są bardzo odporne, mają żywotną baterię, która szybko się ładuje. Same urządzenia zaś to niezwykle proste w użytku i bardzo przydatne gadżety podnoszące poziom bezpieczeństwa osoby, która je nosi. Oto pięć urządzeń marki Bezpieczna Rodzina, które prócz bezpieczeństwa zapewniają także coś, co nie ma ceny – spokój ducha, możliwość szybkiej reakcji na zagrożenie!

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ