Sunday, May 19, 2024
Home / Moda  / Design  / Beż to nowa biel w Twojej łazience

Beż to nowa biel w Twojej łazience

Elegancki minimalizm to Twój przepis na łazienkę marzeń. Zobaczcie sami.

Biel, choć uniwersalna i uwielbiana przez tysiące, wciąż uchodzi za bardzo zimny kolor, który najlepiej przełamać cieplejszym odcieniem. A gdyby tak beż? Sprawi on, że wnętrze będzie przytulniejsze i cieplejsze. Elegancki minimalizm to Twój przepis na łazienkę marzeń.

tubadzin r

fot. materiał prasowy

Beż – czyli bardzo jasny, delikatny odcień brązu – to oznaka przestrzeni, poszukiwań, inspiracji, wolności, przestrzeni. Do tego działa odprężająco, pozwalając odpocząć oczom od natłoku rażących elementów. Warto również zauważyć, że subtelność beżu sprawdza się w każdej sytuacji i w aranżacjach różnego typu – glamour lub eko.

Subtelna koronka w kolorze beżu

Jak zaprosić słoneczną aurę do łazienki? Najlepiej przy pomocy odpowiednio dobranych płytek ceramicznych oraz konsekwencji w dążeniu do wypracowania efektownej stylizacji. Łazienka nie musi być monotonna i bez charakteru. Piękne, delikatnie beżowe płytki z kolekcji Onis marki Tubądzin wyróżniają się nie tylko barwą, lecz także ciekawą fakturą koronki. Drobny motyw nie rzuca się w oczy, ale przełamuje prostotę aranżacji. Aby dodać całości charakteru, można dołączyć elementy w kolorze mlecznej czekolady. Bazowanie na odcieniach jednej palety barw to prosty sposób na efektowne i przede wszystkim bezpieczne łączenie kolorów.

Ciemny brąz, jasny beż

Jeśli dysponujesz dużą przestrzenią w łazience, zdecyduj się na połączenie beżu z brązem. To kontrastowe zestawienie wyeksponuje odpowiednie elementy wystroju i podzieli pokój na strefy, co uporządkuje wnętrze.

Brąz pomimo swojej intensywności działa kojąco na zmysły i łączy się w wieloma kolorami, co daje niepowtarzalne wrażenia estetyczne.

Subtelny dekor w kształcie trójkąta

Subtelność koloru beżowego sprawdza się także w łagodzeniu ostrych form, różnorodnych dekorów oraz drobnych mozaik. Takie pomysły aranżacyjne porządkują wnętrze i tworzą harmonijny wystrój godny uwagi. Wystarczy wyłożyć dekorem jedną ścianę, aby aranżacja zyskała mocny charakter.

Kamień i drewno – łącz naturalnie!

Kamień, drewno lub beton to materiały cieszące się ogromną popularnością w aranżacji wnętrz. Niestety – są dość trudne w utrzymaniu. Dlatego warto zwrócić uwagę na wyjątkową linię kolekcji Livingstone inspirowaną naturą i odtwarzającą kolor oraz fakturę wymienionych wyżej materiałów.

Płytki w kolorze delikatnego brązu to przepis na wnętrze o klasycznym charakterze. Ceramika na podłodze to również możliwość instalacji ogrzewania podłogowego, czyli koniec z nieprzyjemnym zimnem.

1Złoto i wnętrze w stylu glamour

Jak połączyć funkcjonalność aranżacji z estetycznym elementem godnym królewskich komnat? Odpowiedź jest zaskakująco prosta – wystarczy dopełnić stylizację złotym dekorem. To bardzo ciepły kolor, który efektownie załamuje światło.

Taki drobny element zastępuje całą dekorację, co wpisuje się w minimalistyczną wizję każdej łazienki. Wnętrze skąpane w beżu jest bardzo kobiece, a efekt wynikający z odbijania światła nadaje aranżacji lekkości i finezji.

Chcesz zobaczyć aranżacje wykonane z płytek marki Tubądzin? Wejdź na www.tubadzin.pl!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ