Sunday, June 16, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Bez tajemnic – drugi sezon w HBO

Bez tajemnic – drugi sezon w HBO

Premiera drugiego sezonu serialu HBO Bez tajemnic odbędzie się już najbliższy w poniedziałek, 12 listopada. Widzowie HBO będą mogli śledzić dalsze losy psychoterapeuty Andrzeja Wolskiego - w tej roli ponownie Jerzy Radziwiłowicz – i jego

Premiera drugiego sezonu serialu HBO Bez tajemnic odbędzie się już najbliższy w poniedziałek, 12 listopada. Widzowie HBO będą mogli śledzić dalsze losy psychoterapeuty Andrzeja Wolskiego – w tej roli ponownie Jerzy Radziwiłowicz – i jego nowych pacjentów.

Bez tajemnic drugi sezon w HBO

Zdjęcie 1 z 11

Na planie serialu Magdalena Cielecka, Jerzy Radziwiłowicz, Anna Kazejak wraz z ekipą/fot. materiał prasowy

 

Do obsady serialu Bez tajemnic dołączyli nowi aktorzy: Janusz Gajos, Danuta Stenka, Magdalena Cielecka, Julia Kijowska oraz Stanisław Cywka. Na ekranie ponownie będzie można zobaczyć Jerzego Radziwiłowicza i Krystynę Jandę w rolach psychoterapeutów oraz Ilonę Ostrowską i Łukasz Simlata, tym razem jako rodziców, którzy towarzyszą terapii swojego dziesięcioletniego syna.

Przez siedem tygodni, od poniedziałku do piątku, widzowie będą mogli śledzić terapie poszczególnych pacjentów Andrzeja Wolskiego. W każdy poniedziałek w Bez tajemnic będzie pojawiać się Natalia (Magdalena Cielecka) – bezdzietna prawniczka, borykająca się z problemem usuniętej wiele lat temu ciąży. We wtorki postać Antka (Stanisław Cywka) przybliży widzom świat dziecka w obliczu rozwodu rodziców – Jacka i Anity Skotnickich (Łukasz Simlat i Ilona Ostrowska). W środy pacjentem Andrzeja Wolskiego będzie Gustaw (Janusz Gajos), dyrektor dużego konsorcjum budowlanego, który cierpi na „napadowy zespół lękowy”. Marta (Julia Kijowska), studentka ASP, która nie chce rozpocząć leczenia wykrytego właśnie nowotworu, będzie odwiedzać terapeutę w każdy czwartek. Tak jak w pierwszym sezonie serialu, piątek jest dniem, w którym Andrzej Wolski będzie spotykał się ze swoją superwizorką – Barbarą (Krystyna Janda). W serialu pojawi się również Marysia (Danuta Stenka) – dawna miłość głównego bohatera, spotkana przypadkiem przed gabinetem Barbary.

Premiera drugiego sezonu serialu Bez tajemnic odbędzie się 12 listopada w HBO, HBO OD i HBO GO. Produkcja składa się z 35 odcinków, które będą emitowane od poniedziałku do piątku o godz. 22.00 w HBO przez siedem kolejnych tygodni.

Bez tajemnic wyreżyserowali: Anna Kazejak, Jacek Borcuch oraz Marek Lechki. Szefem zespołu scenariuszowego jest Przemysław Nowakowski. Autorami zdjęć są: Michał Englert oraz Piotr Sobociński Jr.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ