Tuesday, March 5, 2024
Home / Inne  / Nowe produkty  / Bestsellerowa powieść, która zachwyciła samą Julię Roberts!

Bestsellerowa powieść, która zachwyciła samą Julię Roberts!

Poznaj niesamowitą książkę Cynthi Swanson!

fot. materiały prasowe

Prowokująca, kusząca i pełna zagadek. Tak w skrócie można opisać książkę i jednocześnie mocny debiut Cynthi Swanson. Autorka proponuje niezwykłą podróż w świat snów i wyobrażeń. Jak tu się nie oprzeć?

Denver 1960: Kitty Miller to samotna kobieta po trzydziestce, która wraz z przyjaciółką prowadzi kameralną księgarnię Dwie Siostry. Jej poukładane życie singielki nabiera rumieńców, kiedy zaczynają ją nawiedzać realistyczne sny. W alternatywnej rzeczywistości staje się Katherine i jest żoną Larsa, miłości swojego życia. Mają wspaniałe dzieci, piękny dom i dobrych przyjaciół. Kusząca rzeczywistość z jej marzeń szybko jednak ujawnia mroczne sekrety. Czy kobieta może wybrać, w których realiach może zostać? A gdyby tak w swoich snach zbudować idealne życie, do którego można uciec?

fot. materiały prasowe

Pełna zagadek debiutancka powieść Cynthii Swanson Wyśnione życie mistrzowsko nakreśla dwa przenikające się światy: samotnej Kitty oraz spełnionej Katherine, trzymając w napięciu do ostatnich stron. Piękna historia o tym, że w życiu nic nie jest tak, jak się nam wydaje. W ekranizacji tej bestsellerowej powieści w rolę głównej bohaterki wcieli się Julia Roberts.
Tytuł oryginalny: The Bookseller
Autor: Cynthia Swanson
Wydawnictwo: Kobiece

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ