Thursday, July 18, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Moda uliczna w obiektywie Best Dressed Poland

Moda uliczna w obiektywie Best Dressed Poland

Od prawie roku wyszukujemy i fotografujemy stylowo ubranych przechodniów. Czasami zauroczy nas cała osoba, czasami detal — stylowe okulary, czy biżuteria vintage. Naszą uwagę zwracają nie tylko najnowsze trendy, ale również indywidualne wyczucie stylu.

Best Dressed Poland

Od prawie roku wyszukujemy i fotografujemy stylowo ubranych przechodniów. Czasami zauroczy nas cała osoba, czasami detal — stylowe okulary, czy biżuteria vintage. Naszą uwagę zwracają nie tylko najnowsze trendy, ale również indywidualne wyczucie stylu.

Jesteśmy pełne podziwu dla osób umiejących bawić się modą, kreatywnych, odważnych, potrafiących wyrazić swoją osobowość poprzez ubiór. A takich osób jest coraz więcej!

Moda uliczna w obiektywie Best Dressed Poland

Zdjęcie 1 z 6

Fot. bestdressedpoland.blogspot.com

[Not a valid template]

Na naszym blogu Best Dressed Poland udowadniamy, że polskie ulice wcale nie są szare. Wręcz przeciwnie, są kolorowe i inspirujące. Staramy się oddać ich różnorodność prezentując ludzi o bardzo odmiennych stylach. Zdjęcia publikujemy codziennie i zawsze są to osoby spotkane przypadkowo. Na podjęcie decyzji mamy kilka sekund, kierujemy się intuicją, która jeszcze nigdy nas nie zawiodła. Mimo setek opublikowanych zdjęć nadal cieszymy się z każdego dnia pracy, z każdej nowo spotkanej osoby.

 Agnieszka i Dorota

Best Dressed PolandZapraszamy na Best Dressed Poland

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ