Saturday, July 13, 2024
Home / PARTNER MK  / Berrator – kompleksowa pomoc w spalaniu tkanki tłuszczowej

Berrator – kompleksowa pomoc w spalaniu tkanki tłuszczowej

Czy da się zrzucić kilka kilogramów w jeden miesiąc?

fot. materiały prasowe

Dlaczego tak wiele osób ma problem ze zrzuceniem zbędnej tkanki tłuszczowej? Podstawowym problemem jest brak motywacji i konsekwencji w utrzymaniu założonego planu dietetyczno-treningowego. Przeszkodę tę da się przeskoczyć dzięki nowemu suplementowi diety o nazwie Berrator. Jeśli masz dość nieskutecznych prób pozbycia się nadwagi lub jeśli pierwszy raz podejmujesz wyzwanie: szczupła sylwetka, Berrator, niczym osobisty trener, efektywnie zmotywuje cie do wykonania zadania.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Berrator – skuteczność, działanie, bogactwo składników

Podstawowym mankamentem większości suplementów diety wspomagających odchudzanie jest za słabe działanie, które wynika ze zbyt małej ilości składników aktywnych, ich nieodpowiedniej kompozycji albo zbyt małych dawek w jednej kapsułce lub tabletce. Takie preparaty niestety nie potrafią sprostać wymaganiom osób, które od dłuższego czasu zmagają się z problemem nadwagi lub otyłości.

Chcąc wygrać z trudnym przeciwnikiem, jaki stanowi gromadzona przez lata tkanka tłuszczowa, nieocenioną pomocą może okazać się kompleksowo działający preparat o bogatej zawartości substancji czynnych. Taki, który sprzyja fizycznym procesom prowadzącym do utraty wagi (poprzez usprawnienie krążenia, ożywienie ciała, podkręcenie tempa przemiany materii, pobudzenie przemian metabolicznych wpływających na rozbijanie tłuszczu), ale który również w pewien sposób wpływa na sferę mentalną i emocjonalną (przeciwdziała zniechęceniu i zmęczeniu, zapobiega natrętnym myślom o jedzeniu, polepsza zdolność do kontrolowania diety, wywiera dodatni wpływ na nastrój, motywuje do aktywności fizycznej). Berrator charakteryzuje się takim właśnie kompleksowym działaniem wynikającym z unikatowego, inteligentnego składu.

berator

Berrator – kluczowe składniki

1. Ekstrakt z łodygi i korzenia dziwidła – jeden z najważniejszych elementów preparatu Berrator, który aktywnie wspomaga redukcję masy ciała. Wyciąg z tej egzotycznej rośliny zawiera bardzo wartościową frakcję błonnika pokarmowego o nazwie glukomannan. Jego przewaga nad innymi formami błonnika polega na zwielokrotnionej zdolności do wchłaniania wody. Pod wpływem płynów dochodzi do znacznego zwiększenia objętości glukomannanu w żołądku, a co za tym idzie – do powstania długotrwałego poczucia sytości oraz zahamowania apetytu. Zażywając glukomannan, dużo rzadziej czujesz się głodny, nie sięgasz po nadprogramowe jedzenie, a tym samym zapobiegasz nadwyżkom kalorycznym prowadzącym do magazynowania tkanki tłuszczowej. Ponadto, glukomannan korzystnie wpływa na perystaltykę jelit, pomaga w obniżaniu poziomu „złego” cholesterolu i pozytywnie oddziałuje na gospodarkę węglowodanową w organizmie.

2. Ekstrakt z liści ostrokrzewu paragwajskiego (yerba mate) – dzięki zawartości naturalnej, doskonale przyswajalnej przez organizm kofeiny (pod postacią mateiny), podkręca tempo przemiany materii, wspiera proces rozkładu tkanki tłuszczowej (lipoliza), pobudza organizm do aktywności, niweluje zmęczenie fizyczne i psychiczne, dodatnio wpływa na nastrój i chęć do działania, zwiększa wydolność treningową. Ważnymi z punktu widzenia odchudzającej się osoby właściwościami kofeiny są także: zmniejszanie uczucia głodu oraz działanie moczopędne, prowadzące do pozbywania się nadmiaru wody z organizmu, a tym samym do obniżenia masy ciała.

3. Ekstrakt z nasion gorzkiej pomarańczy – źródło synefryny, będącej naturalnym stymulantem, a jednocześnie jedną z najskuteczniejszych substancji wspomagających odchudzanie. Działanie synefryny potęguje obecna także w kapsułkach Berratora kofeina. Jeśli cierpisz na nadwagę, masz problem z utrzymaniem niskokalorycznej diety oraz podjęciem regularnej aktywności fizycznej, synefryna może być Twoim „motorem napędowym” w walce o szczupłą sylwetkę. Substancja ta pobudza organizm, zapewniając mu zwiększone pokłady energii, wzmaga chęć do aktywności, jednocześnie stymuluje proces termogenezy i lipolizy, dzięki czemu pomaga w uwalnianiu kwasów tłuszczowych do krwiobiegu, rozbijając zalegającą tkankę tłuszczową. Dodatkowym działaniem synefryny jest blokowanie apetytu.

berrator_supplement_diety

Berrator – składniki uzupełniające

Dopełnieniem składu Berratora jest cały szereg wyciągów roślinnych, witamin i minerałów, które stanowią dodatkową pomoc w procesie redukcji masy ciała. Spośród nich warto wymienić dwa składniki odtruwające organizm z toksyn, pobudzające metabolizm i przyspieszające eliminację tkanki tłuszczowej – kapsaicynę i piperynę oraz regulujący poziom glukozy we krwi i zapobiegający atakom głodu chrom. Inną substancją, obecną w kapsułkach Berrator, jest wyciąg z kłącza ostryżu długiego, który korzystnie wpływa na procesy trawienne, a jednocześnie pomaga zapobiegać magazynowaniu tłuszczu.

Oprócz wymienionych elementów Berrator zawiera również:
– ekstrakt z kory wierzby białej;
– ekstrakt z korzenia hortensji krzewiastej;
– ekstrakt z owoców liściokwiatu garbnikowego;
– flawonoidy cytrusowe (w tym diosminę i hesperydynę);
– cynk;
– witaminę B6.

Berrator – efekty, działanie, bezpieczeństwo

Sięgając po kapsułki Berrator otrzymasz produkt pochodzący od sprawdzonego producenta i zawierający w składzie tylko bezpieczne dla zdrowia substancje. Jednocześnie zapewnisz sobie pełen zestaw składników, które pomogą Twojemu organizmowi skutecznie przeciwstawić się zalegającej tkance tłuszczowej. Warto wykorzystać pobudzające właściwości kapsułek Berrator do przeprowadzenia dostosowanego do Twoich indywidualnych predyspozycji planu treningowego. Jednoczesne zażywanie omawianego suplementu diety zgodnie z zaleceniami producenta wraz z regularną, choćby średnio intensywną, aktywnością fizyczną i dietą o obniżonej kaloryczności, prowadzi do systematycznej redukcji masy ciała w postaci kilku kilogramów miesięcznie.

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ