Friday, June 21, 2024
Home / Inne  / belVita Pyszne Nadzienie kakaowe z jogurtem naturalnym.

belVita Pyszne Nadzienie kakaowe z jogurtem naturalnym.

Kraft Foods wprowadza na polski rynek nowy wariant ciasteczek - belVita Pyszne Nadzienie kakaowe z jogurtem naturalnym. Dostępny już na półkach sklepowych produkt łączy dwa najbardziej lubiane przez konsumentów smaki. Na okres launchu produktu zaplanowano

belVita Pyszne Nadzienie kakaowe z jogurtem naturalnym

belVita Pyszne Nadzienie kakaowe z jogurtem naturalnym

Kraft Foods wprowadza na polski rynek nowy wariant ciasteczek – belVita Pyszne Nadzienie kakaowe z jogurtem naturalnym. Dostępny już na półkach sklepowych produkt łączy dwa najbardziej lubiane przez konsumentów smaki. Na okres launchu produktu zaplanowano silne wsparcie komunikacyjne.

belVita Pyszne Nadzienie kakaowe z jogurtem naturalnym

belVita Pyszne Nadzienie kakaowe z jogurtem naturalnym 235g

Kraft Foods Polska to niekwestionowany lider rynku ciastek markowych z udziałem wartościowym na poziomie 20%. Oprócz belVity, kluczowe marki producenta w tej kategorii ciastek to: Milka, OREO, LU Petitki, Lubisie, Delicje, San.

Polski rynek ciastek składa się z takich segmentów jak biszkopty, markizy, ciastka suche, premium, herbatniki, jaffa, pierniki i ciastka pożywne. Badania pokazują, że segment ciastek pożywnych, do którego należą produkty marki belVita stanowią już blisko 10% rynku i jest to najszybciej rosnąca kategoria, zarówno pod kątem wolumenu jak i wartości udziału. Dynamicznie wzrasta jego penetracja rynku, w ciągu ostatnich trzech lat zwiększając się aż o 17%3! Trend wzrostowy obserwujemy też w częstotliwości zakupów. Udział wartościowy Kraft Foods Polska w segmencie ciastek pożywnych to niespełna 40%, z czego ponad 18% należy do marki belVita. Reagując na potrzeby konsumentów i umacniając tak silną pozycję Kraft Foods Polska wprowadza na rynek nowy wariant ciasteczek.

Marka belVita odpowiada na bardzo silną potrzebę konsumencką, dotyczącą tak intensywnej pory dnia jak poranek i braku czasu na śniadanie. Niezależnie od tego w jakim momencie życia jest konsument i jakie obowiązki na niego czekają, wspólny mianownik dla początku dnia to pośpiech. Mimo, iż eksperci mówią, że pierwszy posiłek ma największe znaczenie, w porannym biegu często nie starcza nam już na niego czasu. W efekcie nawet 1/3 Polaków nie je regularnie śniadania.

belVita Pyszne Nadzienie kakaowe z jogurtem naturalnym

belVita Pyszne Nadzienie kakaowe z jogurtem naturalnym 50g

Kraft Foods wprowadza na polski rynek produkt, który łączy dwa najbardziej lubiane przez konsumentów smaki belVita: pyszne ciastko kakaowe z wartościowym jogurtem naturalnym. Nowy wariant zawiera jogurt naturalny z żywymi kulturami bakterii, pełne ziarno 5 rodzajów zbóż i pyszne kakao. Pyszne Nadzienie kakaowe z jogurtem naturalnym to idealny składnik zbilansowanego śniadania. Doskonale odpowiada na potrzebę konsumentów, którzy chcieliby zjeść zdrowe, pożywne śniadanie, ale w natłoku porannych obowiązków nie mają na to czasu. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zjeść poranny posiłek szybko i dobrze. Ciasteczka z pełnego ziarna 5 zbóż zawierają węglowodany, które uwalniają się przez 4 godziny po zjedzeniu i dostarczają nam energii na cały poranek. Nadzienie jest przygotowane z pysznego jogurtu naturalnego i zawiera żywe kultury bakterii o korzystnym wpływie na organizm. – dodaje Agnieszka Dobrowolska, Brand Manager marki belVita.

belVita Pyszne Nadzienie kakaowe z jogurtem naturalnym zawierają 50% zbóż, w tym 20% pełnego ziarna. 2 ciastka pokrywają ponad 35% zalecanego dziennego spożycia wit. B1, ponad 25% magnezu i żelaza oraz 15% zapotrzebowania na wapń.

Nowe ciasteczka są w sprzedaży w dwóch formatach:

Mniejszym, poręcznym – 50 g/ 1,39 zł

Większym – 235 g/ 6,99 zł

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ