Sunday, July 21, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / TESTUJEMY: Zabieg Beauty Lunch

TESTUJEMY: Zabieg Beauty Lunch

Weekend w spa? Całodniowy pakiet zabiegów w day spa? Chętnie. Tylko kiedy? Nie oszukujmy się – dla kobiet, które intensywnie pracują i jeszcze próbują pogodzić tzw. życie zawodowe z rodzinnym, takie atrakcje to rzadki luksus

Weekend w spa? Całodniowy pakiet zabiegów w day spa? Chętnie. Tylko kiedy? Nie oszukujmy się – dla kobiet, które intensywnie pracują i jeszcze próbują pogodzić tzw. życie zawodowe z rodzinnym, takie atrakcje to rzadki luksus. A przecież one też muszą zadbać o siebie. Najlepiej w drodze od klienta do biura lub w przerwie na lunch

Skoro więc o lunchu mowa, to może raz w tygodniu zamiast niego zafundować sobie Beauty Lunch w gabinecie kosmetycznym? Trwa tylko pół godziny, a efekt w postaci odświeżonej skóry i odstresowanego umysłu jest nie do przecenienia.
Zabieg Beauty Lunch marki Academie znalazłam w Ambra Day SPA przy pl. Szczepańskim 6. Sierpniowy żar lał się z nieba, a tu przyjemny chłód i cisza nierozpraszana irytującym dźwiękiem komórki. Demakijaż, piling, masaż twarzy i nałożenie kremu pielęgnacyjnego to cztery etapy kosmetycznego lunchu, który jest lubiany nie tylko przez kobiety. Mężczyźni doceniają w nim przede wszystkim ekspresowe tempo i… brak maseczki.
Po demakijażu kosmetyczka Ewa Krystyniak wykonała piling enzomechaniczny, łączący działanie enzymów z mechanicznym złuszczaniem naskórka. Najważniejszą częścią zabiegu był mniej więcej 15-minutowy relaksujący masaż twarzy, do którego pani Ewa użyła preparatu modelująco-złuszczająco-oczyszczającego z ekstraktem z cytryny i papai. Na koniec nałożyła krem ujędrniający.
Teraz już mogłam wracać do pracy. Pół godziny to tak niewiele, a przecież widząc w lustrze swą rozświetloną twarz, poczułam, jak powraca mi życiowa energia. Polecam!

Ambra Day SPA, pl. Szczepański 6, tel. 12 421 66 66, www.ambraspa.pl

Aneta Pondo

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ