Wednesday, June 19, 2024
Home / Akcje Miasta Kobiet  / Szafobranie  / BEAUTY-ART NA SZAFOBRANIU

BEAUTY-ART NA SZAFOBRANIU

Profesjonalny makijaż i porady wizażystek szkoły BEAUTY-ART to oprócz szansy na zdobycie nowych ciuchów główna atrakcja kolejnego Szafobrania - najlepszego swapu w Krakowie!

Jak zrobić profesjonalny makijaż

Jak zrobić profesjonalny makijaż, fot. MANGDA

Jak zrobić profesjonalny makijaż

Jak zrobić profesjonalny makijaż, fot. MANGDA

Profesjonalny makijaż i porady wizażystek szkoły BEAUTY-ART to oprócz szansy na zdobycie nowych ciuchów główna atrakcja kolejnego Szafobrania – najlepszego swapu w Krakowie!

 

Uwaga! Niespodzianka dla wszystkich Szafomaniaczek, którzy w najbliższą niedzielę wybierają się wraz z „Miastem Kobiet” na wielki połów modowy okazji! Gościem specjalnym 7 edycji Szafobrania będzie szkoła „Beauty-Art”. Dla wszystkich chętnych możliwość wykonania profesjonalnego makijażu i skorzystania z porad wizażystek.

Szkoła „BEAUTY-ART” istnieje na rynku Polskim już 20 lat. Jest pierwszą placówką powstałą w Polsce kształcącą  wizażystów i stylistów wizerunku.
Szkoła cieszy się ogromnym powodzeniem wśród miłośników sztuki makijażu. „Beauty-Art” wraz z marką  profesjonalnych kosmetyków „Make-up Studio” zapraszają na indywidualne porady wizażystek – jeżeli nie wiesz jak wykonać profesjonalny makijaż koniecznie przyjdź na kolejne Szafobranie – najlepszy swap w Krakowie!

Więcej na: www.beautyart.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ