Thursday, July 18, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / Beata Sadowska gościem specjalnym 4. spotkania Klubu Miasta Kobiet

Beata Sadowska gościem specjalnym 4. spotkania Klubu Miasta Kobiet

Za nami 4. spotkanie Klubu Miasta Kobiet, którego gościem specjalnym była dziennikarka i autorka dwóch książek, Beata Sadowska.

Za nami kolejne spotkanie Klubu Miasta Kobiet, które odbyło się we wtorek 16 czerwca w METAFORMA Cafe. Gościem specjalnym była dziennikarka oraz autorka książek /I jak tu nie biegać!/ oraz /I jak tu nie jeść!/, Beata Sadowska. Podczas spotkania odbył się również pokaz marki Jeunesse Global, specjalizującej się w innowacyjnych produktach powstrzymujących proces starzenia. Na koniec, wśród uczestniczek rozlosowano 30 wyjątkowych upominków, a redaktor naczelna Aneta Pondo zainaugurowała nową akcję „Zostań Mistrzem z Miastem Kobiet”.

4. spotkanie Klubu Miasta

Zdjęcie 1 z 41

fot. Barbara Bogacka

METAFORMA Cafe gościła, jak dotychczas rekordową liczbę, 121 miłośniczek „Miasta Kobiet”. Głównym punktem programu była rozmowa z Beatą Sadowską, która urzekła zgromadzonych bezpretensjonalnym zachowaniem oraz naturalnością. Dziennikarka opowiedziała m.in. o swojej najnowszej książce „I jak tu nie jeść!” oraz o tym, co daje jej szczęście. Do rozmowy wkradł się również temat sztuki odpoczywania, która w czasach szaleńczego pośpiechu i pogoni za sukcesem jest szczególnie trudna do opanowania. Jednak Beata Sadowska mówiła, przede wszystkim o swojej miłości do biegania. Podczas spotkania mieliśmy okazję usłyszeć o przygotowaniach do triathlonu oraz planach związanych w uczestnictwem w maratonach na wszystkich kontynentach świata. W tym, na Antarktydzie!

Wydarzenie było okazją do zainaugurowania nowej akcji „Zostań Mistrzem z Miastem Kobiet” . Zainspirowane pasją biegania Beaty Sadowskiej, postanowiłyśmy urządzić wspólny trening pod okiem profesjonalistek. Wielokrotne mistrzynie w lekkoatletyce Kamila Hayder i Maria Sławik wprowadzą nas w świat sportu oraz odkryją tajniki odczuwania przyjemności z aktywności fizycznej.

Oprócz tego, ruszamy z nową inicjatywą, której pierwszym punktem będą warsztaty tworzenia motanek, czyli lalek magicznych. Słowiańskie lalki, nie tylko ochronią nas przed niepowodzeniem, ale również pomogą w realizacji celów. Warsztaty poprowadzi Aneta Grzegorzewska, która nauczy nas własnoręcznie wykonać lalkę-amulet.

W trakcie spotkania odbyła się także prezentacja marki Jeunesse Global, która proponuje swoim klientkom kosmetyki i nutraceutyki hamujące proces starzenia. Uczestniczki miały okazję przetestować na własnej skórze działanie produktów. Na stoisku innego partnera wydarzenia SYLVECO można było zapoznać się z ofertą kosmetyków naturalnych, przeznaczonych do pielęgnacji ciała, twarzy oraz włosów.

Podczas spotkania uczestniczki zostały poproszone o wypełnienie specjalnych ankiet, które pomogą w transformacji gazety, tak by stała się jeszcze lepsza i bardziej Wasza. Wśród osób biorących udział w ankiecie rozlosowano 30 wyjątkowych upominków, w tym albumy oraz kosmetyki.

„Miasto Kobiet” jeszcze raz dziękuje za tak liczne przybycie i zaprasza na kolejne, już 5. spotkanie Klubu, który jak widać rośnie w siłę.

partnerzy 5

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ