Wednesday, May 22, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Nietuzinkowe dodatki

Nietuzinkowe dodatki

Filozofią Bazarca.pl jest oferowanie Klientom produktów dobrej jakości w atrakcyjnych cenach. Stawiają na oryginalność i dobry design.

fot. materiał prasowy

BAZARCA.pl to sklepem z nietuzinkowymi dodatkami dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Naszą filozofią jest oferowanie Klientom produktów dobrej jakości w atrakcyjnych cenach. Stawiamy na oryginalność i dobry design.

Dziś na naszych stronach znajdziecie ręcznie wykonane zegarki Mini. To produkty dla odważnych kobiet, lubiących bawić się modą i nie traktujących życia i mody bardzo serio. Mini bowiem puszcza do nas oko. W swojej fantazyjnej wersji odwołuje się do znanego nam z dzieciństwa świata marzeń i baśni. Ale Mini ma też klasyczną odsłonę – to pięknie zaprojektowane i starannie wykonane klasyczne zegarki. Ale proszę dobrze się im przyjrzeć – zawierają mnóstwo małych pięknych detali, elementów 3D, szlachetnych materiałów. Miłego odkrywania na www.bazarca.pl i www.miniaturewatch.pl

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Czy wiecie, że modą bawi się także miś Haribo? Ten mały, kultowy już miś, jest bohaterem marki Haribo Bijoux. Występuje w wersji akrylowej lub stalowej, na bransoletkach, naszyjnikach, kolczykach a nawet spinkach do koszuli. W wersji glamour miś wykonany jest z kryształków Swarovskiego. Połączenie misia Haribo z marką, jaką jest Swarovski, daje naprawdę niesamowity efekt.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Entuzjastkom aktualnych trendów prezentujemy młodą markę Roselle. Pod tą marką znajdziecie najnowsze wzory, modne zestawienia i stylizacje. Zawsze będą one jednak dobrej jakości i w przystępnej cenie. Dziś proponujemy zestawy bransolet gotowe do noszenia. Nie musicie zastanawiać się, jakie bransoletki zestawić i jak zbudować swoją , stylizację, ponieważ proponujemy kompletne, przemyślane stylizacyjnie zestawienia. Gdybyście jednak chciały – oferujemy także pojedyncze bransolety z zawieszkami i chwostami.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Na Bazarca.pl znajdziecie także zegarki minimalistyczne, piękne w swojej prostej formie i będące najlepszym przykładem skandynawskiego designu – to zegarki Cheapo. Podczas, gdy pewne produkty i akcesoria zostały stworzone z myślą o konkretnej grupie odbiorców, przeznaczeniu i miejscu Cheapo to produkty dla każdego, które mogą nosić zarówno kobiety jak i mężczyźni, wszędzie i na każdą okazję. Marka wyrosła z kultury skateboardowej i składa hołd wartościom takim jak równość i szacunek. Oprócz zegarków oferujemy także okulary i skarpetki tej marki. Wszystkie produkty są świetnie zaprojektowane i naprawdę dobrej jakości.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Wkrótce na bazarca.pl nowe, unikalne marki i biżuteria dla mężczyzn. Ale już dziś zapraszamy po nietuzinkowe dodatki i akcesoria.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ