Sunday, February 5, 2023
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / „BARTEK i o to biega!” – gwiazdy wspierają akcję

„BARTEK i o to biega!” – gwiazdy wspierają akcję

Olga Borys wraz mężem Wojtkiem Majchrzakiem wzięła udział w inauguracji programu społecznego „BARTEK i o to biega!” - promującego aktywne spędzanie czasu z dzieckiem.

"BARTEK i o to biega" - Olga Borys

"BARTEK i o to biega" - Olga Borys / fot. materiał prasowy

Olga Borys wraz mężem Wojtkiem Majchrzakiem wzięła udział w inauguracji programu społecznego „BARTEK i o to biega!”  – promującego aktywne spędzanie czasu z dzieckiem.

"BARTEK i o to biega" - Olga Borys

„BARTEK i o to biega” – Olga Borys / fot. materiał prasowy

Spotkanie odbyło się w C.H. Wola Park w Warszawie. Każdy z zaproszonych gości mógł wskazać organizację charytatywną, której firma „BARTEK” przekaże obuwie. Olga i Wojtek wskazali Dom Dziecka prowadzony przez Siostry Franciszkanki przy ul. Klasyków 52/54 na warszawskiej Białołęce, który od dawna wspierają.

W imprezie udział wzięli również: Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Magdalena Steczkowska, Magdalena Górska, Dorota Czaja, Aldona Orman, Artur Chamski, Martyna Kliszewska. Gwiazdy zaproponowały swoje sposoby na aktywność. Dominowały spacery i rezygnacja z samochodu na rzecz roweru. Pływanie i taniec to kolejne propozycje na ruch i dobrą zabawę.

Brak ruchu to poważne zagrożenie dla prawidłowego rozwoju dziecka, dlatego cieszymy się, że gwiazdy wsparły nasz projekt i zachęcają rodziców oraz dzieci do wspólnej aktywności. – mówi Katarzyna Nowicka Manager ds. Zarządzania Marką BARTEK.

Wyjątkową atrakcją spotkania był występ hiphopowej Formacji SHADOW z Akademii Tańca Marcina Hakiela. Młodzi tancerze zaprezentowali się w butach BARTEK z najnowszej kolekcji na sezon wiosna-lato 2013 – z linii be FLUO. Buty z linii be FLUO to hit sezonu. Sprężystość i elastyczność zostały przetestowane i są bardzo “cool” – jak twierdzą tancerze z Formacji SHADOW.

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ