Wednesday, June 19, 2024
Home / Kultura  / Opera Krakowska wspiera WOŚP!

Opera Krakowska wspiera WOŚP!

W niedzielę, 13 stycznia br., odbędzie się 21.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem orkiestra zbiera fundusze nie tylko dla dzieci, lecz także na rzecz godnej opieki medycznej nad seniorami. Podczas Finału w wielu polskich

Baron cygański Fot. Jacek Wrzesiński

"Baron cygański" / Fot. Jacek Wrzesiński

W niedzielę, 13 stycznia br., odbędzie się 21.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem orkiestra zbiera fundusze nie tylko dla dzieci, lecz także na rzecz godnej opieki medycznej nad seniorami. Podczas Finału w wielu polskich miastach odbywają się koncerty charytatywne i licytacje.

Baron cygański Fot. Jacek Wrzesiński

„Baron cygański” / Fot. Jacek Wrzesiński

Opera Krakowska postanowiła ponownie dołączyć się do tej szlachetnej akcji. 13 stycznia ok. godz. 19.50 na Rynku Głównym w Krakowie będzie można licytować niezwykłą atrakcję – możliwość udziału w roli epizodycznej w operetce Baron cygański w dn. 20 stycznia br. Mamy nadzieję, że czynny udział w tym cieszącym się niesłabnącą popularnością spektaklu Opery Krakowskiej zainteresuje Krakowian i nie tylko, i skłoni ich do większej hojności na rzecz Orkiestry. Aukcja będzie prowadzona w tym samym momencie przez internetowy serwis Allegro.pl i na żywo z krakowskiej sceny. Planowana cena wywoławcza to 200 zł. Nasz teatr na licytację przekaże także 2 płyty DVD nagrania koncertu Arie Oper Świata, który odbył się w ramach XVI Letniego Festiwalu Opery Krakowskiej.

Zachęcamy do wspierania razem z nami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ