Tuesday, June 18, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Barnilka zaprasza na weekend!

Barnilka zaprasza na weekend!

Barnilka – łemkowska nazwa naszego domu agroturystycznego wywodzi się od nazwiska Barna, dawnych łemkowskich posiadaczy terenu na którym stawiamy nasz dom - gospodarstwo agroturystyczne.

Barnilka – łemkowska nazwa naszego domu agroturystycznego wywodzi się od nazwiska Barna, dawnych łemkowskich posiadaczy terenu na którym stawiamy nasz dom – gospodarstwo agroturystyczne.

Barnilka - agroturystyka Beskid Niski

Zdjęcie 1 z 9

Barnilka - widok z zewnątrz

 

Przygotowaliśmy dla Państwa komfortowy, całoroczny budynek będący połączeniem tradycyjnej łemkowskiej zabudowy z najnowocześniejszymi standardami wypoczynku. Zaprojektowaliśmy kilkupokojowy drewniano – kamienny dom, każdy pokój posiada łazienkę i wyposażony jest zgodnie z najlepszymi standardami, w całym budynku Wi –Fi, do dyspozycji Państwa oddamy jadalnie, salon kominkowy, saunę i sale konferencyjna. Chcielibyśmy aby Państwo mogli razem z nami cieszyć się cisza, naszymi zwierzętami, pięknymi widokami, atrakcjami jeziora i z nieprzebytych otaczających nas lasów a wszystko to w jednym z najmniej poznanych regionów Polski – Beskidzie Niskim.

[Not a valid template]

BARNILKA Agroturystyka, Klimkówka 115, 38-312 Ropa, tel. 508 900 072, reservation@barnilka.com 

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą stroną: www.barnilka.com

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ