Thursday, February 29, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Bali w Krakowie: tutaj zaczyna się magia!

Bali w Krakowie: tutaj zaczyna się magia!

Jak sprawić radość, tym którzy są ważni?

Farmona Wellness & SPA / fot. Adam Brzoza

Indonezja to miejsce niezwykłe, gdzie niesamowite rytuały piękna i odnowy to codzienność. Według balijskiej kosmologii ciało i dusza stają się jednością i harmonijnie się łączą, aby zrównoważyć nasze siły witalne

Magiczne miejsce na mapie Krakowa! / fot. Adam Brzoza

Kto nie chciałby się znaleźć w tym cudownym, egzotycznym i tajemniczym miejscu? Rajski relaks może być bliżej, niż sądzisz. W krakowskim Farmona Wellness & SPA poczujesz się jak w cudownej azjatyckiej krainie tysiąca wysp i znajdziesz wszystko, czego oczekujesz. Czy jesteś gotów na nowe, niezapomniane doznania?

Farmona Wellness & SPA / fot. Adam Brzoza

Gusti pochodzi z Bali. W 2008 r. przyjechała do Polski i pracuje jako jedna z terapeutek w Farmona Wellness & SPA. Swoje doświadczenie zdobywała na Bali oraz w Chinach, gdzie pod czujnym okiem mistrzów uczyła się, jak wykonywać masaż balijski, jawajski masaż aromaterapeutyczny, refleksoterapię stóp czy masaż stemplami. W jej pracy najważniejszy jest kontakt z człowiekiem, praca z ludzkim ciałem, przynoszenie ulgi dzięki stosowaniu niekonwencjonalnych metod leczenia oraz niesienie ukojenia ciału i duszy.

Gusti pochodzi z Bali / fot. Adam Brzoza

Farmona Wellness & SPA to magiczne miejsce na mapie Krakowa. Atmosfera wyciszenia i harmonii z naturą, kojący, subtelny dotyk, egzotyczne rytuały piękna – wszystko to jest tutaj na wyciągnięcie ręki. Zdrowe ciało i dusza to podstawowy warunek, aby się cieszyć witalnością przez cały rok. Oczyszczone i odmłodzone ciało, pozostające w równowadze z uzdrowioną duszą, to najwspanialszy prezent, jaki można otrzymać.

PODARUJ SPA w Farmona Wellness & SPA i spraw radość tym, którzy są dla Ciebie ważni.
Farmona Wellness & SPA, Kraków, ul. Jugowicka 10c, www.spafarmona.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ