Friday, July 12, 2024
Home / Kuchnia  / Bąkowo Zohylina w Zakopanem

Bąkowo Zohylina w Zakopanem

Góralski sylwester z niespodziankami

Sylwester w Bąkowo Zohylina

Oferta sylwestrowa w Bąkowo Zohylina/ fot. Bąkowo Zohylina

Rodzina gospodarzy Gąsieniców-Gładczan ma wielopokoleniowe tradycje związane z Tatrami i Zakopanem, które w codziennym życiu rodziny są nadal kultywowane, a w prowadzonej działalności stwarzają ciepłą, domową atmosferę. Zapraszają do restauracji i domków, zbudowanych z drewna w tradycyjnym góralskim stylu. Przygotowali specjalną ofertę sylwestrową.

Bąkowo Zohylina Wyźnio

Bakowo Zohylina Wyźnio/ fot. Bąkowo Zohylina

Sylwester w Bąkowo Zohylina

Oferta sylwestrowa w Bąkowo Zohylina/ fot. Bąkowo Zohylina

Bąkowo Zohylina Niźnio

Restauracja położona jest na trasie spacerowej ul. Krupówki – Wielka Krokiew, w niedalekiej odległości od centrum miasta. Drewniany, góralski budynek restauracji znajduje się w głębi pięknego ogrodu otoczonego zielenią. W okresie letnim, przed lokalem funkcjonuje ogródek z grilem. Za restauracją znajduje się parking dla naszych gości.

Bąkowo Zohylina Wyźnio

Restauracja położona jest na granicy otuliny Parku Tatrzańskiego, poniżej Wielkiej Krokwi. Szałas wkomponowany jest w przyrodę górską z pięknym widokiem na Tatry. Przy restauracji znajduje się zagospodarowana polana z grilami, paleniskami i rybnym stawem, gdzie organizujemy wszelkie imprezy plenerowe.

Bąkowo Zohylina Niźnio, ul. Piłsudskiego 6, 34-500 Zakopane, tel. 18 20 662 16; Bąkowo Zohylina Wyźnio, ul. Piłsudskiego 28a, 34-500 Zakopane, tel. 18 20 120 45; Więcej informacji na stronie: www.zohylina.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ