Wednesday, May 29, 2024
Home / Inne  / Linia BA! 5 ziaren z miodem

Linia BA! 5 ziaren z miodem

Marka Bakalland przygotowała nowość dla Konsumentów poszukujących smacznej i jednocześnie zdrowej przekąski.

Marka Bakalland przygotowała nowość dla Konsumentów poszukujących smacznej i jednocześnie zdrowej przekąski. Linia BA! 5 ziaren z miodem to unikalny smak pełen naturalnych składników i dawka pozytywnej energii wprost z natury… w niepowtarzalnej recepturze!

BA! 5 ziaren z miodem

fot. materiał prasowy

Bakaliowe batony oraz chrupiące musli BA! 5 ziaren z miodem to zupełna nowość marki Bakalland, skomponowana na bazie najwyższej jakości ziaren i naturalnego miodu. Apetyczna, starannie dobrana receptura bazuje na wartościowych składnikach, tworząc unikalne połączenie na polskim rynku. Ziarna sezamu, siemienia lnianego, dyni, słonecznika oraz amarantusa, w połączeniu z naturalnym miodem, to doskonałe rozwiązanie na śniadanie pełne energii, ale także smaczną i pełną wartości odżywczych przekąskę w ciągu dnia.

Nowości stanowią komplementarną ofertę BA! 5 ziaren z miodem składającą się z chrupiącego musli (300 g), batonów (40 g) oraz BA!mini w formie miniaturowych batoników (opakowanie 150 g). Przejrzysta szata graficzna z apetycznymi zdjęciami oraz okienkiem podkreślającym jakość produktu jest spójna z całą linią produktów BA! co pozwala zachować jednolity blok kolorystyczny na półce.

Produkty BA! to nieustanna gwarancja pozytywnej energii na cały dzień, a ich różnorodność sprawia, że można cieszyć się ulubionym smakiem w każdym miejscu i o każdej porze. Atutem produktów z linii BA! 5 ziaren z miodem jest naturalny smak bogaty w liczne składniki odżywcze, a także niepowtarzalna receptura, jedyna na polskim rynku spożywczym. To gwarancja pozytywnej energii na cały dzień.

(źródło: mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ