Wednesday, May 22, 2024
Home / Inne  / BA!Mini – zabierz ze sobą w góry!

BA!Mini – zabierz ze sobą w góry!

Kask, gogle, krem z filtrem UV – to wszystko powinien mieć ze sobą dobrze przygotowany narciarz czy snowboardzista. Wiesz co jeszcze?

Kask, gogle, krem z filtrem UV – to wszystko powinien mieć ze sobą dobrze przygotowany narciarz czy snowboardzista. Jednak wybierając się na stok warto pomyśleć przede wszystkim o pożywnym posiłku, ponieważ podczas godziny aktywnego ruchu spala się ponad 500 kcal! Mała przekąska szybko postawi nas na nogi i będzie zdrowym doładowaniem!

Dieta miłośników sportów zimowych powinna rozgrzewać oraz wspomagać regenerację organizmu podczas zwiększonego wysiłku. Najlepiej, aby składała się z odpowiednich witamin i minerałów oraz węglowodanów złożonych, które dostarczą dużą dawkę energii. W tym pomogą batony zbożowe BA! w miniaturowej formie, które zmieszczą się w kieszeni każdego sportowca. Bakaliowa przekąska zamknięta w malutkim batoniku to prawdziwy zastrzyk pozytywnej energii. Wszystko za sprawą idealnego połączenia dorodnych suszonych owoców, chrupiących orzechów oraz polskich zbóż. Najwyższej jakości bakalie od Bakalland gwarantują niezapomniane doznania smakowe i dostarczają wyszukanych przyjemności.

Ba!Mini 5 owocow tropikalnychJak tłumaczy Katarzyna Sudyn, ekspert w Dziale Jakości Bakalland: Wybierając się na narty lub snowboard powinniśmy pamiętać o pożywnych posiłkach. Dobrze jest zabrać na stok kilka batonów zbożowych, które zaopatrzą nas w odpowiednią dawkę energii. W naszej kieszeni nie powinno też zabraknąć odżywczych bakalii, jak rodzynki, śliwki czy orzechy, które są naturalnym źródłem witamin i minerałów.

Bogate w bakalie Bakalland mini batoniki zbożowe dostępne są w trzech optymistycznych wariantach smakowych: 5 bakalii, 5 orzechów oraz 5 owoców tropikalnych. BA!Mini to dawka pozytywnej energii na raz. Dzięki temu nie zaskoczy Cię już żaden głód i zawsze będziesz gotów podjąć nowe wyzwania, ciesząc się zimowym szaleństwem.

(mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ