Tuesday, April 23, 2024
Home / Uroda  / Bajla – misja dla kobiet

Bajla – misja dla kobiet

Bajla to coś więcej niż firma szkoleniowa, szkoła tańca czy bawialnia dla dzieci. To miejsce spotkań, wszechstronnego rozwoju, odpoczynku i zabawy

Bajla została stworzona z myślą o kobietach i ich potrzebach.

Bajla to coś więcej niż firma szkoleniowa, szkoła tańca czy bawialnia dla dzieci. To miejsce spotkań, wszechstronnego rozwoju, odpoczynku i zabawy

Bajla została stworzona z myślą o kobietach i ich potrzebach

Bajla została stworzona specjalnie dla kobiet. Ich celem jest umożliwienie Wam i Waszym dzieciom rozwijania zainteresowań, zapewnienie przy tym wygody i wywołanie na Waszych twarzach uśmiechu. Podstawę Bajli stanowią ludzie. Każda z osób, które tam pracują, profesjonalnie i z prawdziwą przyjemnością przekazuje Wam swoje umiejętności, wiedzę i zaraża pasją do tego, czym się zajmuje. Spotkania z innymi kobietami, instruktorkami czy uczestniczkami warsztatów, dają szansę na wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych znajomości.

Aktywne spędzanie czasu poprawia nasze samopoczucie

Lokalizacja Bajli w sercu Krakowa, przy ulicy Starowiślnej, pozwala na łatwy dojazd z każdej części miasta i stwarza okazję do połączenia zajęć ze spacerem nad Wisłą, słonecznym przedpołudniem w kawiarni. Korzystając z oferty starannie dobranych kursów i warsztatów, dołączasz do grona aktywnych, pełnych energii i pomysłów kobiet. Twoje dzieci w tym czasie nie będą się nudzić – czekają na nie warsztaty radiowe, plastyczne, muzyczne, ruchowe lub kącik zabaw.

Bajla oferuje kreatywne warsztaty dla Twojego dziecka

Bajla oferuje kreatywne warsztaty dla Twojego dziecka

Coaching zawodowy oraz osobisty, który znajdziesz w ofercie pod postacią indywidualnych sesji oraz zajęć grupowych, pomoże Ci osiągnąć konkretne rezultaty. Bajla organizuje także imprezy, na przykład przyjęcia urodzinowe dla dzieci, czy wieczory panieńskie. Ich główną zaletą są atrakcje przygotowane z uwzględnieniem Waszych upodobań i indywidualnych potrzeb.

Adres:
Ul. Starowiślna 55/4
31-035 Kraków
tel.: 534-583-153
e-mail: kontakt@bajla.pl
Strona internetowa dostępna tutaj

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ