Monday, April 15, 2024
Home / Kultura  / Wyjątkowy spektakl dla Wyjątkowych Widzów w Bagateli

Wyjątkowy spektakl dla Wyjątkowych Widzów w Bagateli

„Szalone nożyczki” to spektakl, stanowiący dobrze wybrane antidotum na dzisiejsze, pandemiczne czasy

teatr-bagatela-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe teatru

12 września, na inaugurację sezonu 2020/2021, dla bardzo wyjątkowej publiczności Teatr Bagatela dwukrotnie wystawi jeden z największych przebojów Dużej Sceny

 

„Szalone nożyczki”, bo o nich mowa, zostaną zagrane – z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa w czasie pandemii – dla osób, które z poświęceniem w tym niezwykłym dla wszystkich czasie pracują, chroniąc nasze zdrowie oraz dbając o bezpieczeństwo. Z inicjatywy nowej dyrekcji  Bagateli, Andrzeja Wyrobca i Krzysztofa Materny, zaproszenia na pokazy otrzymali pracownicy krakowskich szpitali i służb mundurowych. Tak więc widzami będą małopolscy policjanci, strażnicy miejscy, personel krakowskiego pogotowia ratunkowego oraz Szpitala Uniwersyteckiego i Szpitala im. Stefana Żeromskiego.

 

Podczas konferencji prasowej Krzysztof Materna zachęcał, by w ślad za Teatrem Bagatela szły i inne, nie tylko krakowskie teatry.
„Szalone nożyczki”, które w przyszłym tygodniu będą w Bagateli zagrane już po raz 900., to interaktywna komedia kryminalna, osadzona w krakowskich realiach. Mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną, twórcy spektaklu zaktualizowali jego pewne fragmenty.
Ten przebojowy spektakl wydaje się być dobrze wybranym antidotum na obecne czasy. Śmiech jest przecież lekiem nie tylko silnym i szybko działającym, ale też dostępnym bez recepty.

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Home / bagatela
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ