Monday, May 20, 2024
Home / Kultura  / Bądź pozytywną egoistką

Bądź pozytywną egoistką

Eksperci Projektu Egoistka ruszają w Polskę, by uczyć kobiety nowego stylu życia. Pierwsze spotkania: 10 maja w Krakowie, 12 maja w Poznaniu

Eksperci Projektu Egoistka ruszają w Polskę, by uczyć kobiety nowego stylu życia. O co chodzi? O to, by skupić się na sobie, przyjrzeć się własnym potrzebom i celom, odnaleźć w sobie siłę. 

Ogólnopolska Kampania Społeczna POZYTYWNY EGOIZM = SIŁA KOBIETY

Trwa Ogólnopolska Kampania Społeczna: Pozytywny Egoizm = Siła Kobiety, pod patronatem Magazynu Sens, Akademii Zwierciadła oraz Radio Kraków.

Celem kampanii społecznej jest zwrócenie uwagi na fakt, że pozytywny egoizm nie tylko nie jest zły, ale jest rozsądną cnotą, która może poprawić jakość naszego życia. Jak pokazuje doświadczenie, wiele kobiet wciąż nie potrafi jej zrealizować w praktyce. Dlatego podczas wydarzeń w ramach Kampanii będziemy przekonywać kobiety, że Pozytywny Egoizm jest kluczem do sukcesu i szczęścia. Bo bycie Pozytywną Egoistką wcale nie oznacza, że odcinamy się od innych i popadamy w narcystyczne samouwielbienie. Chodzi o to, by poświęcać sobie co najmniej taką samą uwagę jak naszym najbliższym. Traktować siebie jak swoją najlepszą przyjaciółkę.

Od marca do grudnia 2012 roku w ramach Kampanii odbędzie się szereg wydarzeń takich jak: spotkania motywacyjne, warsztaty, konferencje a w ich trakcie kobiety dowiedzą się jak dokonać zmiany wewnętrznej, czyli zmiany myślenia o sobie, a także kompleksowej metamorfozy, by czuć się dobrze z samą sobą.

Najbliższe wydarzenia w ramach Kampanii odbędą się:

10 maja w Krakowie: Wieczór Pozytywnej Egoistki: Podziel się swoją siłą z innymi!
godz. 17:00 – 21:45 (Loża VIP Stadionu Wisły Kraków)
Wieczór Pozytywnej Egoistki to wspólna inicjatywa Akademii Pozytywnej Egoistki oraz Dress for Success Poland.
 ZAPISZ SIĘ!

12 maja w Poznaniu – Spotkanie motywacyjne: Jak zbudować partnerskie relacje z innymi?
ZAPISZ SIĘ!

Aby zapisać się na powyższe spotkania można również napisać na biuro@projektegoistka.pl lub zadzwonić pod numer 32 209 52 87.
Wstęp: bezpłatny Zysk: bezcenny
Więcej informacji: www.akademiapozytywnejegoistki.pl


Oceń artykuł
3 komentarze
  • Monika 26 kwietnia, 2012

    Brałam udział w spotkaniach w ramach projektu w siłowni Pure niedawno. Szczerze – jestem mega rozczarowana. Gadanie o niczym i próba wyłudzania kasy. Tyle na temat!

  • Magda 4 maja, 2012

    Witam, ja także brałam udział w spotkaniu i zupełnie się z tym nie zgadam! Świetny wykład dr. Tomasza Skalskiego, to spotkanie otwiera na zmiany i nowe myślenie, a co do kasy to szczerze się dziwie spotkanie było bezpłatne a organizatorzy bardzo zaangażowani.

  • Marlena 4 maja, 2012

    Ja się podpisuję pod tym co powiedziała Magda:) No i też nie rozumiem o co Ci chodzi z tą kasą Monika, przecież to było za darmo! Ja dużo wyniosłam z tego spotkania i nie żałuję. A nawet gdybym miała zapłacić to bym to zrobiła, bo warto inwestować w siebie:) Tak uważam:) No ale oczywiście każdy może mieć swoje zdanie i każdy lubi coś innego:)

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ