Saturday, April 13, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / Budzyńska Panią Swojego Czasu – Klub Miasta Kobiet

Budzyńska Panią Swojego Czasu – Klub Miasta Kobiet

Gościem specjalnym Klubu Miasta Kobiet była Ola Budzyńska, Pani Swojego Czasu, która opowiadała, co zrobić, by czas był na naszych usługach i jak pracować, żeby mieć więcej czasu na życie.

Budzyńska

Ola Budzyńska i Aneta Pondo rozmawiały o priorytetach i zarządzaniu czasem / fot. Barbara Bogacka

„Bądź Panią swojego czasu” – pod takim hasłem odbyło się 7. spotkania Klubu Miasta Kobiet (21 stycznia 2016, Metaforma Cafe, Kraków). Gościem specjalnym była Ola Budzyńska, Pani Swojego Czasu, która opowiadała, co zrobić, by czas był na naszych usługach i jak pracować, żeby mieć więcej czasu na życie.

Ola Budzyńska opowiada jak zarządza swoim czasem

Ola Budzyńska przez 10 lat prowadziła szkolenia z zarządzania czasem i efektywnością dla pracowników korporacji, a od półtora roku rozwija własną markę Pani Swojego Czasu. Opowiadała o tym, jak planowanie ułatwia życie, jak radzić sobie z codziennymi rozpraszaczami (np. Facebook) i jak „jeść słonia”, czyli rozkładać duże zadania na konkretne działania. Jedna z jej złotych myśli to „Zrobione jest lepsze od doskonałego”, gdyż – jak podkreśla – zawodowo walczy z perfekcjonizmem. Przy czym niedoskonałe wcale nie oznacza zrobione byle jak. Bez kompleksów przyznaje, że obowiązki domowe, np. sprzątanie czy prasowanie, nie są jej priorytetami. Pani Swojego Czasu pracuje sześć godzin dziennie (a dąży do tego, żeby pracować cztery) i swój dzień zaczyna zawsze od wykonania jednej ważnej rzeczy do godziny 9.30. Podkreśla jednak, że planowanie nie jest celem samym w sobie, a jedynie skutecznym narzędziem prowadzącym do osiągania zamierzonych celów. Jeśli chcecie lepiej poznać Olę, przeczytajcie WYWIAD z nią.

Ola Budzyńska - Pani Swojego Czasu / fot. Barbara Bogacka

Ola Budzyńska – Pani Swojego Czasu / fot. Barbara Bogacka

Jak schudnąć bez efektu jojo

Gościem KMK była również Karina Piwowarczyk, dietetyczka z All for Body, która opowiedziała, jak w niespełna 2 lata schudła 30 kilogramów. Jako nastolatka przetestowała na sobie wszystkie dostępne diety, które zawsze kończyły się efektem jojo. Wreszcie zaczęła się interesować zdrowym odżywianiem i postanowiła zostać dietetykiem. Dzięki połączeniu własnych doświadczeń i wiedzy teoretycznej stała się wiarygodną specjalistką towarzyszącą osobom z nadwagą w ich drodze do zdrowego stylu życia.

Karina Piwowarczyk z All For Body / fot. Barbara Bogacka

Karina Piwowarczyk, dietetyczka z All for Body / fot. Barbara Bogacka

Eksperci w czasie Klubu Miasta Kobiet

Uczestniczki spotkania mogły skorzystać z porad ekspertów. Styliści z Akademii Stylizacji M.P. Babicz doradzali dobór fryzury i kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Na zdjęciu Anna Morawska z Akademii Stylizacji M.P. Babicz / fot. Barbara Bogacka

Na zdjęciu Anna Morawska z Akademii Stylizacji M.P. Babicz / fot. Barbara Bogacka

Konsultantki z DepilConcept udzielały informacji o depilacji, fotodepilacji i fotoodmładzaniu. Na stoisku The Secret Soap Store pachniały naturalne mydełka i kosmetyki do kąpieli. Swoje stanowisko miał również Nomak – produkty ekologiczne, zajmujący się produkcją i sprzedażą zdrowej żywności, suplementów diety i szczególnie popularnych w ostatnim czasie produktów z czystka.

Produkty marki Nomak - produkty ekologiczne / fot. Barbara Bogacka

Produkty marki Nomak – produkty ekologiczne / fot. Barbara Bogacka

Tradycyjnie na zakończenie do wygrania było 20 nagród, m.in.: vouchery do Akademii Stylizacji Babicz, vouchery na treningi personalne w All For Body, zabiegi w SPA No 5, produkty naturalne firmy Nomak – produkty ekologiczne oraz kosmetyki Bielendy i Farmony.

Konsultantki z The Secret Soap / fot. Barbara Bogacka

Konsultantki z The Secret Soap / fot. Barbara Bogacka

Spotkanie prowadziła Aneta Pondo i Małgorzata Majewska. Dziękujemy za tak liczne przybycie (było aż 150 kobiet) i zapraszamy na kolejne spotkanie w marcu.

Konsultantki z DepilConcept w Krakowie / fot. Barbara Bogacka

Konsultantki z DepilConcept w Krakowie / fot. Barbara Bogacka

Zobacz koniecznie pełną galerię zdjęć ze spotkania (Ola Budzyńska, Aneta Pondo, Małgorzata Majewska i inni)

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ