Sunday, July 21, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Bądź modna w każdą pogodę

Bądź modna w każdą pogodę

Co powinno się znaleźć w szafie na nadchodzący sezon? Jak się ubrać w jesienną aurę? Jestesmodna.pl podpowiada.

Jegginsy z tkaniny imitującej skórę to doskonała baza do stylizacji zarówno codziennych, jak i wieczorowych. Do niech projektanci polskich marek dostępnych na jestesmodna.pl (w tym popularnej ZAPS) proponują oversize’owe swetry, golfy lub tuniki.

2

Najmodniejszymi ozdobami w tym sezonie są wielkie printy – nadruki przedstawiające kwiaty, głowy zwierząt lub kolorowe wzory. Trendy w tym sezonie sprzyjają kobietom aktywnym, które pragną być modne a jednocześnie cenią wygodę i nie lubią marznąć.

Must have sezonu to także krótka pikowana kurtka, która jesienią może służyć za okrycie wierzchnie a gdy porządnie ściśnie mróz. zmieści się pod płaszcz i stanie się marynarką. Najlepiej gdy jest lekko połyskująca. Najmodniejsze kolory to głęboka czerń lub delikatne cappuccino.

Więcej inspiracji i trendów znajdziesz w polskim sklepie internetowym www.jestesmodna.pl

Kobieco i z kwiatami

Gdy rynek mody dominują kolejne zagraniczne sieciówki, produkujące swoje ubrania w najbiedniejszych rejonach Azji, warto zwrócić uwagę na dobre rodzime marki, których stylistyka, jakość wykonania i cena skrojone są na miarę polskich oczekiwań.

Za łódzką marką ZAPS, produkującą ubrania dla aktywnych i świadomych własnej atrakcyjności kobiet, które choć lubią się wyróżniać to jednak nie robią tego w sposób ekstrawagancki, stoi polska projektantka, która doskonale wyczuwa ich potrzeby i łączy z aktualnymi trendami w modzie. W kolekcji ZAPS na jesień-zimę 2014/2015 dominują legginsy zestawione z ovesizowymi swetrami z golfem i obszernymi tunikami albo trapezowe spódnice i proste bluzki podkreślające kobiecą figurę. Na tkaninach obowiązkowe printy – kwiaty, zwierzęce skóry i napisy – hit tego sezonu. Ubrania do kupienia na www.jestesmodna.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ