Sunday, May 19, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Backstage sesji zdjęciowej z okazji 20-lecia marki Gatta (zdjęcia)

Backstage sesji zdjęciowej z okazji 20-lecia marki Gatta (zdjęcia)

Trzy różne kobiety,trzy odmienne style i pokolenia, jedna sesja zdjęciowa. Gatta udowadnia, że kobiecość to siła, która drzemie w każdej z nas. Zobaczcie backstage wyjątkowej sesji zdjęciowej z okazji 20-lecia marki.

Trzy różne kobiety,trzy odmienne style i pokolenia,  jedna sesja zdjęciowa. Gatta udowadnia, że kobiecość to siła, która drzemie w każdej z nas. Zobaczcie backstage wyjątkowej sesji zdjęciowej z okazji 20-lecia marki.

Backstage sesji zdjęciowej z okazji 20-lecia marki Gatta

Zdjęcie 1 z 7

Julia Kuczyńska - Maffashion /fot. materiał prasowy

Make-up musi być perfekcyjny. Julia Kuczyńska – znana w blogosferze jako Maffashion – wcześniej współpracowała z Gattą przy projekcie bloga Leghunter. Współtworzyła też kolekcję Staff by Maff for Gatta. Sama często sięga po produkty Gatta, tworząc swoje stylizacje. Teraz została jedną z ambasadorek marki.

Katarzyna Zielińska to 100% Polka. Gattcie zależało na ambasadorce, która będzie bliska milionom Polek, sięgających po produkty marki. Dynamiczna i przebojowa, ale wierna tradycji, z charakterem.

Beata Tyszkiewicz uosabia prawdziwą klasę i styl. To prawdziwa dama, której nieodłącznym atrybutem są eleganckie rajstopy.

Piękne kobiety, czarne, klasyczne rajstopy i kontrastujące jasne wnętrza. A za obiektywem znany fotograf – Wojtek Wojtczak. Całość z pewnością da spektakularny efekt. Szczegóły już wkrótce…(źródło: materiał prasowy)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ