Sunday, March 3, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Babski weekend w Tatrach

Babski weekend w Tatrach

Zakopane jest wspaniałym miejscem dla narciarzy, snowboardzistów oraz miłośników wędrówek po górskich szlakach. Przyciąga turystów z całej Polski, a ostatnio pojawia się w nim także coraz więcej osób, które mieszkają poza granicami naszego kraju. Nie

Babski weekend w Tatrach

Babski weekend w Tatrach / fot. fotolia

Zakopane jest wspaniałym miejscem dla narciarzy, snowboardzistów oraz miłośników wędrówek po górskich szlakach. Przyciąga turystów z całej Polski, a ostatnio pojawia się w nim także coraz więcej osób, które mieszkają poza granicami naszego kraju. Nie wolno jednak zapominać, że perła polskich gór jest również miejscem, w którym można wypocząć w ekskluzywnym SPA i pobawić się w nocnym klubie lub dyskotece.

Babski weekend w Tatrach

Babski weekend w Tatrach / fot. fotolia

Coraz więcej hoteli i SPA w Zakopanem przygotowuje specjalne oferty dla pań. Pakiety pobytowe obejmują m.in.: nocleg, wyżywienie oraz zabiegi upiększające (masaże, maseczki, kąpiele). Oferty te są więc idealną propozycją na spędzenie babskiego weekendu w Tatrach. Połączenie wyjazdu w góry z możliwością zadbania o urodę jest także świetnym pomysłem na prezent dla żony, siostry czy mamy. Na panie, które po relaksującym dniu mają ochotę na zabawę, czekają również nocne kluby i dyskoteki.

Kobiety, które preferują aktywny wypoczynek także nie będą nudzić się w Zakopanem. Jest ono bowiem świetną bazą wypadową do wycieczek w góry. Rysy, Giewont, Kasprowy Wierch i Gubałówka – to tylko część ze szczytów, które można zdobyć będąc w zimowej stolicy Polski. Warto również zdecydować się na wycieczkę nad Morskie Oko, do Doliny Kościeliskiej i Gąsienicowej oraz do Doliny Pięciu Stawów. Miłośniczki przyrody będą również zachwycone wędrówką po Tatrzańskim Parku Narodowym, w którym będą mogły zapoznać się z niezwykłą fauną i florą Karpat. Świeże powietrze, aktywność fizyczna i wyborne towarzystwo w postaci najbliższych przyjaciółek mogą być więc równie dobrą propozycją na babski weekend jak pobyt w SPA lub w kilkugwiazdkowym hotelu.

Pamiętajmy, że Zakopane jest miejscem, w którym każda przedstawicielka płci pięknej znajdzie coś dla siebie – nieważne czy będzie marzyć o relaksie w jacuzzi, przetańczeniu całej nocy na dyskotece, czy też woleć będzie spędzić cały dzień na wędrówkach po Tatrach.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ