Wednesday, July 17, 2024
Home / Kultura  / Babski dzień nadchodzi

Babski dzień nadchodzi

Doskonala okazaja dla wszystkich kobiet, które chcą coś w swoim życiu zmienić, zapoznać się z nowościami wysłuchać ciekawych wykładów i miło z przyjaciółmi spędzić czas.

Joseph Seeletso będzie gościem podczas Babskiego Dnia / fot. materiał prasowy

na stronę pod patronatemTylko raz w roku przez jeden dzień odbywa się na Torwarze Babski Dzień. W tym roku już 21 marca od 10:00. Jest to wydarzenie kierowane do wszystkich kobiet, które chcą coś w swoim życiu zmienić, zapoznać się z nowościami wysłuchać ciekawych wykładów i miło z przyjaciółmi spędzić czas.

Babski Dzieñ

Strefa klimatów Indii / fot. materiał prasowy

Współprowadząca wydarzenie- Olga Bończyk z pewnością doda blasku wydarzeniu, a prowadzący zabawę wprawni mężczyźni porwą do konkursów wszystkie panie.
Cała płyta torwaru została podzielona na kilka stref, w których zostały zaplanowane interesujące działania.

Część medyczna:
– wykonywane będzie przez cały dzień usg piersi
– badania profilaktyczne kierowane do kobiet planujących ciążę, kobiet stosujących antykoncepcję i kobiet po 40 – tce.
– w tej części kobiety skorzystają również z konsultacji oceniających stan znamion
– kobiety mające problemy z kręgosłupem będą mogły zasięgnąć porad fizjoterapeutów oraz zapoznać się z ćwiczeniami, które powinny wykonywać
– w tej części kobiety będą mogły skorzystać z konsultacji dotyczących medycyny estetyczne

Strefa urody: w tej części kobiety będą mogły skorzystać m.in.:
– analiza kształtu twarzy i dobór odpowiedniej fryzury
– analiza kolorystyczna i dobór koloru włosów również w analizie do sylwetki
– będzie można sprawdzić kondycję swoich włosów
– styliści fryzur
– makijażystki (makijaż na co dzień, makijaż biznesowy, triki w makijażu)

W tej części zostaną również przedstawione firmy kosmetyczne, gabinety anty – aging, a także kosmetyki i makijaże na bazie kosmetyków mineralnych.

Strefa eko oraz strefa hipoalergiczna tutaj będzie można zapoznać się z produktami eko, a także z podejściem holistycznym do swojego ciała.

Strefa hipoalergiczna: czym jest alergia? Sposoby na zdrowie? Jak budować odporność organizmu? Wysokiej klasy specjaliści będą czekać na pytania od odwiedzających babski dzień.

Strefa modowa – w części showroomu pokażą się projektanci, którzy mają nietuzinkową ofertę dla swoich klientów a pokaz kolekcji doroty goldpoint z pewnością zachęci panie do wiosennych zakupów.

Strefa bielizny: to liczna oferta wystawców, którzy pokażą nie tylko trendy w branży ale i doradzą paniom jak dobrać najlepszy biustonosz również sportowy.

Strefa sportowa i fit: będzie można zrobić analizę składu ciała, porozmawiać z trenerami osobistymi. Poza tym w tej części zapoznają się panie z różnego rodzaju dietami i porozmawiają z fachowcami gdzie dowiedzą się czy dieta bezglutenowa jest dla wszystkich. Konsultacje dietetyczne przez cały dzień.

Strefa pokazów gotowania: w tej części przez cały dzień warsztaty gotowania, pokazy. Jak dobierać wino do potraw? Będzie można też od razu wypróbować smaków potraw i przenieść to na grunt pieleszy domowych.

Joseph Seeletso będzie gościem podczas Babskiego Dnia / fot. materiał prasowy

Joseph Seeletso będzie gościem podczas Babskiego Dnia / fot. materiał prasowy

Strefa klimatów Indii: to nowość na naszym wydarzeniu. Za sprawą ubiorów, przypraw, zdjęć , osób które podróżują po indiach oraz przypraw i kuchni, na chwilę przeniesiemy się w świat indii. W tej strefie będzie można również wykonać tatuaż z henny, zobaczyć jak się wiąże sari co to jest bindi oraz zapoznać się z makijażem kobiet z indii oraz tajemnicami również pielęgnacji włosów.

Babski Dzień 21 marca 2015 na Torwarze to również ogromna dawka wyjątkowych warsztatów i wykładów.

Zaplanowane są trzy sale wykładowe. Patrz program wykładów. To tylko część naszego programu.

Na zakończenie zaczaruje wszystkich występ Łukasza Zagrobelnego.
Na scenie cały czas konkursy m.in. o: samochód na weekend z pełnym bakiem (to dla par, które przybędą), wyjazd do spa, lot balonem, kolację we dwoje, wok najwyższej jakości do kuchni, oraz kosmetyki, bieliznę itp.

Uwaga! Zerkajcie na naszego FB tam będziemy wstawiać więcej informacji! Nie ma zapisów na warsztaty i wykłady trzeba przyjść i już!

Bilet wstępu 15 zł

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ