Friday, July 12, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Babeczki biznesu

Babeczki biznesu

Przepis na udany biznes? Wiedza, inteligencja, uczciwość. Wymieszaj wszystkie składniki, abyś mogła pochwalić się swoimi nowymi wypiekami

Przedsiębiorcze kobiety, fot. Olga Ziegler

Przedsiębiorcze kobiety, fot. Olga Ziegler

Przedsiębiorcze kobiety, fot. Olga Ziegler

Przedsiębiorcze kobiety, fot. Olga Ziegler

Składniki:

– kobieta w mini (najlepiej Mini Cooper)
– własna firma marzeń
– wiedza
– inteligencja
– uczciwość

Przepis na udany biznes? Wymieszaj wszystkie składniki, abyś mogła pochwalić się swoimi nowymi wypiekami… na twarzy!

„Przedsiębiorcza Kobieta” to cykl spotkań dla młodych kobiet, które już prowadzą lub dopiero myślą o własnym biznesie. Organizatorki, ambitne dziewczyny z Małopolskiego Studenckiego Forum BCC gwarantują sukces i zadowolenie.

Tematem przewodnim szóstego spotkania zorganizowanego 24 maja 2011 w Baroque Restaurant & Cocktail Bar (ul. św. Jana 16) była „Inżynieria Finansowa Przedsiębiorczej Kobiety – formy finansowania własnego biznesu”. Atrakcją specjalną była możliwość wygrania samochodu na weekend – czerwonego Mini Coopera. Dziewczyny chętnie przymierzały się do nagrody, bo w nim każde nogi wyglądały zmysłowo.

Nieodłącznym elementem każdego spotkania jest rozmowa z tzw. Gościem Inspirującym. Tym razem była to Agnieszka Rzepecka – z wykształcenia prawniczka, z zawodu doradca podatkowy oraz Prezes Zarządu Opus Trust Sp. z o. o. Gdy miała 15 lat postanowiła przeprowadzić wywiad z Prince’m. Czekała 8 lat i… udało się! („Machina” 98′). Śmieje się z siebie, że teraz już nie marzy, tylko planuje. Ceni u kobiet zdecydowanie, odpowiedzialność za podejmowane decyzje i pokorę wobec własnych umiejętności. „Przyznaj facetowi rację, a potem udowodnij, że jej nie ma”. Twarda babka, uwaga na zęby!

 

Kolejne spotkanie „Przedsiębiorczej Kobiety” już 11 czerwca 2011r.

Więcej na stronie: http://przedsiebiorcza-kobieta.pl/

Aleksandra Kaczmarek

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ