Tuesday, April 23, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Axami w stylu Pin-Up!

Axami w stylu Pin-Up!

Kolorowa, radosna i zmysłowa- taka jest kobieta w stylu Pin-Up. Bielizną marki Axami w klimacie retro jest stworzona z myślą o młodych i szalonych kobietach.

Kolorowa, radosna i zmysłowa- taka jest kobieta w stylu Pin-Up. Bielizna marki Axami w klimacie retro jest stworzona z myślą o młodych, szalonych kobietach, które swoje „ja” wyrażają właśnie poprzez kolory!

Kolekcja bielizny Axami w stylu Pin-Up

Zdjęcie 1 z 9

fot. materiał prasowy

 

Axami to marka słynąca z produkcji eleganckiej bielizny, wykonanej z najlepszych tkanin, ozdabianej falbankami, zmysłowymi tasiemkami czy lekką gipiurą. W jej kolekcjach znajdziemy wiele niesamowitych modeli skąpanych nie tylko w klasycznej czerni, bieli czy beżu, lecz także w intensywnych odcieniach różu, czerwieni czy zieleni. To właśnie te komplety stały się inspiracją do stworzenia pin-upowej sesji. Bo bielizna Axami to nie tylko doskonała propozycja dla kobiet dojrzałych, świadomych swego ciała, chcących uwodzić i być uwodzonymi, lecz także dla kobiet młodych i szalonych. To właśnie z myślą o nich Axami prezentuje swoją bieliznę w całkiem innej niż zazwyczaj odsłonie. Pastele, panterka czy głęboka zieleń są w końcu hitem tego sezonu! Ta utrzymana w klimacie retro sesja inspiruje oraz wzbudza szereg pozytywnych emocji.

Tak samo, jak blog marki Axami (www.barwykobiecosci.pl), który powstał z myślą o kobietach kochających otaczać się pięknymi rzeczami i chcących być na bieżąco ze światowymi trendami. W nowym, odświeżonym, niesamowicie kobiecym i designerskim wydaniu.

Więcej na: www.axami24.pl

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Mariola 25 kwietnia, 2018

    Styl Pin-Up jest świetny dla mnie. Ogólnie produkty marki Axami są wyjątkowe i bardzo mi się podobają.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ