Saturday, April 13, 2024
Home / PARTNER MK  / AVIVA – Pewność bezpiecznego jutra

AVIVA – Pewność bezpiecznego jutra

Twoje dziecko trenuje, a ty drższysz o jego zdrowie? Postaw na dobre ubezpieczenie!

Twoje dziecko trenuje? Zabezpiecz je! / fot. Unsplash

„Córka podczas treningu tanecznego skręciła kostkę i nie dostała odszkodowania. Koszty rehabilitacji również pokrywaliśmy we własnym zakresie. Jak dobrze ubezpieczyć dziecko od następstw nieszczęśliwych wypadków ? z takim pytaniem zwróciła się do eksperta czytelniczka w nawiązaniu do artykułu „Pewność bezpiecznego jutra” z maja br.

Twoje dziecko trenuje? Zabezpiecz je! / fot. Unsplash

Twoje dziecko trenuje? Zabezpiecz je! / fot. Unsplash

Drogie Czytelniczki,

Wypłata odszkodowania zależy od ubezpieczyciela oraz produktu jaki nabyliśmy. Każde towarzystwo ubezpieczeniowe ma swoje zasady wypłaty świadczeń, z którymi warto się zapoznać zanim podpiszemy umowę.
Na polskim rynku można spotkać bardzo dobre oferty. Wypłata odszkodowania odbywa się nie tylko za złamania, ale również skręcenia, zwichnięcia, stłuczenia, poparzenia czy ugryzienia owada, a wypłata jest wprost, czyli procent sumy głównej za procent uszczerbku.
Dobre ubezpieczenie może jednocześnie pokryć koszty leczenia, rehabilitacji i pobytu w szpitalu. Posiadając taką polisę mamy komfort finansowy oraz pewność szybkiej wypłaty, co jest ważne, gdy nasze pociechy przed kontuzją rozpoczęły karierę sportową, trenując np. gimnastykę, hokej czy piłkę nożną i chcą pilnie powrócić do swojej aktywności.

tgggg

Osoby zainteresowane szczegółami zapraszam po bezpłatną poradę, Joanna Dywan, tel. 535 033 542, dywan.joanna@aviva.com.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ