Monday, July 22, 2024
Home / Kultura  / Książka  / Audiobooki i ebooki – jak upolować najtańsze?

Audiobooki i ebooki – jak upolować najtańsze?

Biblioteka w torebce, i to za nieduże pieniądze

Audiobooki w zasięgu ręki

Audiobooki i ebooki zyskują coraz większą popularność / fot. Unsplash

Ebooki i audiobooki to bardzo popularne obecnie formy kontaktu z książką. Warto śledzić najnowsze propozycje na rynku. Dzięki newsletterom oraz innym rozwiązaniom masz szansę kupić je naprawdę tanio

 

Audiobooki na promocji, ebooki na promocji

Kontakt z kulturą może naprawdę nie kosztować wiele. Wystarczy oznaczyć wskazany tytuł i śledzić, co się z nim dzieje. Kiedy zostaje usunięty z wirtualnej półki, przeniesiony do zakładki wyprzedaż albo promocje, kiedy obniżono jego cenę — to wszystko możesz wiedzieć, jeśli tylko odpowiednio ustawisz powiadomienia albo dodasz produkt do swojego koszyka. Informacje o promocjach możesz także dostawać przez newsletter, śledzić nowości przez powiadomienia w aplikacji mobilnej lub po prostu sprawdzić aktualną ofertę, dostępną w księgarniach online. Audiobooki na promocji mogą być tańsze o 20-30% i nawet więcej.

Audiobooki i ebooki to elektroniczne formy książki, które mogą być o wiele tańsze od papierowych propozycji. Wystarczy spojrzeć na najnowszy kryminał Cobena, gdzie w roli głównej występuje Win, czyli Windsor Horne Lockwood III. Milioner i awanturnik, najlepszy kumpel Myrona Bolitara. Tradycyjna książka jest droższa niż jej elektroniczne wydanie. Nie oznacza to jednak, że nie można ich kupić jeszcze taniej.

Dowiedz się o aktualnych promocjach i nowościach wydawniczych

Warto śledzić najnowsze promocje w głównych księgarniach – ebooki na promocji naprawdę kuszą swoją ceną. Największe sieci, takie jak Empik, co i rusz mają na promocji kolejne pozycje ebooków i audiobooków. Ceny interesujących cię propozycji możesz śledzić na stronie internetowej lub w aplikacji. Ciekawą propozycję stanowią nie tylko te tradycyjne obniżki cen poszczególnych pozycji, lecz także promocje przy zakupie większej liczby publikacji. W twoim czytniku zawsze znajdzie się miejsce dla kolejnych 3 czy 4 pozycji, a taka forma zakupu może się okazać bardzo atrakcyjna. Przy okazji świąt także możesz liczyć na atrakcyjne oferty. Warto jednak mieć ustawione powiadomienia i śledzenie interesujących cię pozycji.

Audiobooki i ebooki – rosnąca popularność

Ceny audiobooków i ebooków na promocji spadają także dzięki rosnącemu zainteresowaniu, jakim cieszy się ta forma kontaktu z kulturą. Dzisiaj coraz więcej osób decyduje się  przejść na elektroniczne wersje książek. Jest to nie tylko bardziej opłacalne rozwiązanie, lecz także służy ograniczaniu negatywnego wpływu człowieka na środowisko. Papier, jakkolwiek ekologiczny, trzeba bowiem jakość pozyskać. Dzięki audiobookom i ebookom rocznie ścina się w tym kraju (i nie tylko) nieco mniej drzew.

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ