Wednesday, September 23, 2020
Home / Uroda  / Trendy  / Top 9 dla urody – Aucere

Top 9 dla urody – Aucere

Jako dorośli posiadamy w swoim organizmie tysiące komórek odpowiedzialnych za różne czynności, z czego 8 procent to komórki macierzyste. Od "zwykłych" komórek odróżnia je zdolność do nieorganicznej liczy podziałów oraz umiejętność ciągłego odnawiania się oraz

Komórki macierzyste - rewolucja w medcynie estetycznej

Komórki macierzyste - rewolucja w medycynie estetycznej / fot. fotolia

Jako dorośli posiadamy w swoim organizmie tysiące komórek odpowiedzialnych za różne czynności, z czego 8 procent to komórki macierzyste. Od „zwykłych” komórek odróżnia je zdolność do nieorganicznej liczy podziałów oraz umiejętność ciągłego odnawiania się oraz regeneracji uszkodzonych tkanek i narządów.

Komórki macierzyste - rewolucja w medcynie estetycznej

Komórki macierzyste – rewolucja w medycynie estetycznej / fot. fotolia

W medycynie estetycznej i terapiach regeneracyjnych wykorzystuje się komórki macierzyste dorosłe, pozyskiwane bezpośrednio z naszego własnego organizmu za pomocą specjalnego, zaawansowanego technologicznie urządzenia. Tak uzyskane komórki są następnie wstrzykiwane autorska metodą w chore tkanki pacjenta. Można w ten sposób leczyć zwyrodnienia stawów, nadmierne wypadanie włosów, likwidować blizny. Można wreszcie komórki macierzyste stosować dla urody. Jest to obecnie najskuteczniejsza terapia przeciwstarzeniowa. Komórki macierzyste dzielą się nieskończoną ilość razy, a nowo powstałe są znacznie młodsze od obecnych komórek skóry. Następuje ewidentny proces cofnięcia czasu o 10-15 lat, bez względu na to, czy chodzi o twarz, szyję, dłonie czy jakąkolwiek inną część ciała. Zabieg odmładzający z użyciem naszych własnych komórek macierzystych jest całkowicie sterylny, kontrolowany i bezpieczny, również dla osób z alergią. Wykorzystuje najnowocześniejszą, bardzo zaawansowaną technologię. Śmiało możemy powiedzieć, że mamy do czynienia z medycyną XXI -go wieku. W zabiegach z wykorzystaniem komórek macierzystych specjalizuje się klinika Aucere.

AUCERE, Warszawa, ul. Oświatowa 14, tel. 22 35 38 498.

Zapraszamy na naszą stronę www.aucere.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach