Saturday, May 25, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Top 9 dla urody – Aucere

Top 9 dla urody – Aucere

Jako dorośli posiadamy w swoim organizmie tysiące komórek odpowiedzialnych za różne czynności, z czego 8 procent to komórki macierzyste. Od "zwykłych" komórek odróżnia je zdolność do nieorganicznej liczy podziałów oraz umiejętność ciągłego odnawiania się oraz

Komórki macierzyste - rewolucja w medcynie estetycznej

Komórki macierzyste - rewolucja w medycynie estetycznej / fot. fotolia

Jako dorośli posiadamy w swoim organizmie tysiące komórek odpowiedzialnych za różne czynności, z czego 8 procent to komórki macierzyste. Od „zwykłych” komórek odróżnia je zdolność do nieorganicznej liczy podziałów oraz umiejętność ciągłego odnawiania się oraz regeneracji uszkodzonych tkanek i narządów.

Komórki macierzyste - rewolucja w medcynie estetycznej

Komórki macierzyste – rewolucja w medycynie estetycznej / fot. fotolia

W medycynie estetycznej i terapiach regeneracyjnych wykorzystuje się komórki macierzyste dorosłe, pozyskiwane bezpośrednio z naszego własnego organizmu za pomocą specjalnego, zaawansowanego technologicznie urządzenia. Tak uzyskane komórki są następnie wstrzykiwane autorska metodą w chore tkanki pacjenta. Można w ten sposób leczyć zwyrodnienia stawów, nadmierne wypadanie włosów, likwidować blizny. Można wreszcie komórki macierzyste stosować dla urody. Jest to obecnie najskuteczniejsza terapia przeciwstarzeniowa. Komórki macierzyste dzielą się nieskończoną ilość razy, a nowo powstałe są znacznie młodsze od obecnych komórek skóry. Następuje ewidentny proces cofnięcia czasu o 10-15 lat, bez względu na to, czy chodzi o twarz, szyję, dłonie czy jakąkolwiek inną część ciała. Zabieg odmładzający z użyciem naszych własnych komórek macierzystych jest całkowicie sterylny, kontrolowany i bezpieczny, również dla osób z alergią. Wykorzystuje najnowocześniejszą, bardzo zaawansowaną technologię. Śmiało możemy powiedzieć, że mamy do czynienia z medycyną XXI -go wieku. W zabiegach z wykorzystaniem komórek macierzystych specjalizuje się klinika Aucere.

AUCERE, Warszawa, ul. Oświatowa 14, tel. 22 35 38 498.

Zapraszamy na naszą stronę www.aucere.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ